Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

AXA Sigorta Kasko Sigortası

AXA Sigorta Kasko Sigortası

Trafik sigortası araç sahiplerinin olası bir kaza anında karşı tarafta oluşabilecek hasarları kanunlara dayanarak sigorta şirketleri aracılı ile güvence altına almasıdır. Trafik sigortası kendi aracınızda oluşacak olan hasarı kapsamamaktadır. Eğer kendi aracınızı da güvence altına almak istiyorsanız aracınıza kasko yaptırmanız gerekmektedir. 

Axa sigorta kasko sigortası işlemlerinde müşteri memnuniyetini amaç edinen seçkin kuruluşlar arasında gelmektedir. Axa sigortanın tarihçesine değinecek olursak 1892 yılında axa nın temelini oluşturan L’Union sigorta şirketi Osmanlı devletinde faaliyete geçti. 1916 yılında ise Nordstern temsilcilik bürosu İstanbul da kuruldu.1994 Kasım ayında AXA % 11 hisse oranı ile oyak sigortanın sermayesine ortak oldu. 1995 yılının Ocak ayında yapılan değerlendirmelere göre müşteri ve acente odaklı olarak kurulan ilk Türk Sigorta Şirketi olarak tarihe geçti. 1995 yılının mart ayında AXA OYAK Hayat Sigorta olarak kuruldu. 2000 yılında ise AXA OYAK sigorta 63 trilyon TL prim üretimi ile kendini geliştirdi. 2002 yılında İnan sigortayı satın alarak büyük bir başarıya imza attı. 2010 yılının haziran ayında AXA HAYAT SİGORTA bireysel emeklilik piyasasına adım attı.

Günümüzde ise birçok alanda faaliyet veren AXA Sigorta trafik sigortası alanında da işini müşteri memnuniyetini hedefleyerek titizlikle sürdürmektedir.

AXA Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları

AXA Sigorta kasko sigortası fiyatları sağladığı hizmete bakıldığında oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet veren seçkin bir kuruluştur. Alacağı ücretten çok müşterilerinin memnuniyetini gözetmekte olan AXA SİGORTA bunu prensip olarak belirlemiş ve müşterilerinden tam not almıştır.

AXA Sigorta Kasko Sigortası Teminatları

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de trafik sigortası güvence açısından zorunlu hale getirilmiştir. Trafik sigortası teminatları dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. Güvenilirlik açısından ülkemizin lider sigorta şirketi olan AXA SİGORTA şeffaf yapısı ile müşterilerine sunduğu hizmetleri açıkça belirterek ileride yaşanabilecek anlaşmazlıkların önüne geçer. Böylelikle hem acenteler hem de müşteriler hangi ürünü ne şartlarda aldıklarını daha iyi bilirler ve buna göre hareket ederler. AXA SİGORTA’ nın avantajlı fiyatlarını ve teminatlarına ulaşmak için https://hksigorta.com/  internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

01 Haziran 2019
223 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al