Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ergo Sigorta Kasko Sigortası

Ergo Sigorta Kasko Sigortası

Avrupa ve Almanya’nın en kapsamlı sigorta şirketleri arasında bulunan Ergo Sigorta geniş ürün seçenekleri ile 30’dan fazla ülkeye hizmet götürmektedir. Global yapısı ile tecrübesini her geçen gün artıran şirket yürüdüğü bu yolu müşterileri ile beraber yürümektedir. Müşteri ilişkilerini en üst seviyede tutan şirket müşteri istek ve şikayetleri doğrultusunda kendini yenilemekte ve büyümektedir. Müşterilerini her konuda anlamaya özen gösteren Ergo Sigorta bunu prensip haline getirmiş ve tüm dünyada bu şekilde anılmaktadır. Dünyanın en büyük reasürans firmaları arasında yer alan Munich Re’nin bir parçası olan Ergo Sigorta grup olarak şeklinde dünya üzerinde 29.700 personeli ile hizmetine devam etmektedir. Değer ve yaşamları güvence altına almak adına tercih edilebilecek en iyi şirketler arasında yer lan Ergo Sigorta Türkiye’deki 1.500 den fazla acentesi ve 300 ü aşkın personeli ile bunu göstermektedir. Sigorta ve kasko konusunda uzman ekipleri ile her türlü ihtiyaçça karşılık bulabilen firmanın sektördeki ağırlığı azımsanmayacak kadar büyüktür.

Ergo Sigorta Kasko Fiyatları

Kasko bir çok kişi için önceki dönemlerde çok tercih edilmeyen bir sistemdi. Sadece trafik sigortası yaptıran kişiler zamanla kaskonun da en az trafik sigortası kadar büyük bir ihtiyaç olduğunun farkına vardı. Bunun en büyük nedenleri arasında muhakkak ki her hangi bir kaza durumunda ortaya çıkabilecek olumsuz durumlardır. Trafik sigortaları kaza durumlarında hatasız kişilerin masraflarını karşılamakla  yükümlü iken kasko ise kişinin her hangi bir kaza durumunda kabahatli olsa dahi maddi ya da bedeni masraflarını karşılar. Bu sayede kişilerin üzerindeki büyük yük kalkmış oluyor. Kasko yaptırmayan kişiler karşılaştıkları bu zor durumlardan sonra muhakkak kasko yaptırmışlardır. Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri arasında buluna Ergo Sigorta kasko fiyatları konusunda rakiplerine nazaran daha iddialı ve ilkelidir.

Ergo Sigorta Kasko Teminatlar

Şeffaf ve bilinçli yapısı ile müşteri odaklı işler ortaya koyan Ergo Sigorta kasko teminatları ile doğru yönlendirme yaparak ileride oluşabilecek menfi durumların önüne geçmektedir. https://hksigorta.com/  adresimizden Ergo Sigorta’ ya ait fiyat ve teminatlara ulaşabilirsiniz.

26 Haziran 2019
179 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al