Güneş Sigorta Kasko Sigortası

Güneş Sigorta Kasko Sigortası

Sigortacılık sektörüne ilk kez 1957 yılında girmiş olan güneş sigorta müşteri memnuniyetine önem veren ve bunun içinde o güne kadar güvenilir markalar arasında gösterilmiştir.  Türkiye’de dokuz bölge müdürlüğü bulunan firmanın 7 tanede finansal bölge müdürlüğü ile 3 temsilciliği bulunuyor. yaklaşık olarak 3 bin satış kanalının yer aldığı geniş bir ekibe sahip olması da sektördeki gücünün ön plana çıkmasını sağlıyor. Uzman bir kadrosu olan güneş sigorta teknolojik bir alt yapıya sahip sigorta sektörü içerisinde gücünün ve üstlenmiş olduğu sorumluluğun farkında olan firma her zaman inovatif ürünler sunmaya da devam ediyor. 

Güçlü bir finans yapısı olan sigorta şirkti etkili ve hızlı bir hasar yönetimine sahiptir. Güneş sigorta paydaşlarının her zaman yanında olmayı kendisine görev edinmiş ve bunun içinde sürekli olarak hızlı çözümler sunmayı hedeflemiştir.  Evinizi, aracınızı ya da hayatınızı sigortalatmak istediğiniz zaman öncelikli olarak sigorta şirketine güvenmeniz gerekiyor. Siz sigortanıza ne kadar çok güvenirseniz alacağınız memnuniyette aynı derece de yüksek olacaktır. Türkiye artık pek çok sektörde olduğu gibi sigortacılık sektöründe de ürün çeşitliliğine ve hizmet kalitesinin yüksekliğine önem veriyor. Kendisine hızlı çözümler sunabilen sigorta şirketi ise her zaman takdirleri üzerine toplamıştır. Güneş sigortanın kalite yönetimine bir göz attığımız zaman aşağıdaki özellikleri dikkatleri çekiyor.

Kasko Sigortasında Koşulsuz Memnuniyet

Kasko sigortası sürücüler için oldukça önemlidir. Çünkü sürücü aracına kasko yaptırdığı zaman kendini ve aracını güvende hisseder. Kaskonun kapsamının geniş olması ise bu güvene vesile olan en önemli husustur. Güneş sigorta koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmayı hedeflemiş olan sigorta şirketi kendisine olan güveni üst seviyede tutabilmek amacıyla daima ileriyi düşünmüş ve hedeflemiştir. 1997 yılında başlatmış olduğu kalite yolculuğunu da uluslararası denetimler sonucunda kazanmıştır. 2016 yılında İSO 9001 kalite belgesi almış güvenilir ve kaliteli olduğunu da ispatlamıştır.

HKsigorta olarak bize gelen müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlayabilmek adına  istenilen fiyatlar doğrultusunda en uygun kasko sigortası teklifini sunuyor gerek araçlarının gerekse kendilerinin güvende olmasını sağlıyoruz.

Sadece bir telefon uzağında olan firmamızla iletişime geçtiğinizde anında teklifinizi alabilirsiniz.

17 Haziran 2019
515 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al