Anadolu Sigorta Kasko Sigortası

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası

1925 yılında Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün talimatı ile Türkiye İş Bankası liderliğinde 1 nisan da kurulan Anadolu Sigorta ulusal sigortacılığın ilk misyonlarındandır. 1983 yılına gelindiğinde Mavi Sigorta adı altında paket sigorta anlayışını başlatarak 17 güvenceyi bir arada sunmuştur. “Elektronik Cihaz Sigortası” ilk olarak Anadolu Sigorta tarafından hizmete sunulmuştur. Aynı zamanda yurt dışında şirket kurarak bu bağlamda yurt dışında şirketi olan ilk Türk Sigorta firmasıdır. Teknolojiyi ve diğer bütün alanlarda ki değişimi ve gelişimi yakından takip eden Anadolu Sigorta ülkemizde hep ilklerin öncüsü olmuştur. Milli değerlerimiz açısından da bizim için ayrı bir yeri olan Anadolu Sigorta arkasına aldığı bu güç ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.  Bulunduğu toprakların insan yapısını ve coğrafyasını iyi bilen kuruluş yol haritasını hep bu durumları göz önünde bulundurarak çizmiştir. Müşteri odaklı çözüm yöntemleri sayesinde en güvenilir sigorta şirketleri arasında il sıralara yerleşmiştir. Sigortacılığın hemen hemen her konusu ile ilgilenen kuruluş profesyonel ekibi ve hızlı hizmetleri ile de adını KASKO konusunda da adından sıkça söz ettirmiştir.

Kasko son günlerin vazgeçilmez sigorta ürünlerinin başında gelmekledir. Zorunlu olmamasına rağmen oldukça tercih edilmektedir. Tabii ki bunun en büyük nendi ise; her hangi bir kaza durumunda maddi ya da bedensel hasarlar olsun, suçlu siz iseniz sizin hasarlarınızın tamamının Kasko şirketleri tarafından ödeniyor olması.

Anadolu Sigorta Kasko Fiyatları

Ülkemizin en değerli firmalarından olan Anadolu Sigorta geçmişin birikimlerini geleceğe taşıyarak ülkemiz insanlarının istek ve arzularını doğru tespit ederek Kasko fiyatlarında diğer rakiplerine nazaran bir adım daha öndedir.

Anadolu Sigorta Kasko Teminatlar

Kasko teminatları kişinin mağdur olamaması adına iyice incelenmeli ve sonrasında onaylanmalıdır. Öyle ki bazı Kasko maddeleri yeterince dikkatli okunup anlaşılmadığından mağduriyetlerin doğmasına sebep olur. Ancak Anadolu Sigorta Kasko ve diğer hizmetlerinde her zaman açık olmayı ilke edinmiş ve müşterilerinin anlayacağı şekilde poliçelerini yapılandırmıştır. Anadolu Sigorta Kasko için daha fazla bilgi, fiyat ve teminatlar https://hksigorta.com/  adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

30 Mayıs 2019
683 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al