Halk Sigorta Kasko Sigortası

Halk Sigorta Kasko Sigortası

Kaliteli hizmeti ve uzman personelleriyle birlikte hizmetlerini aksaksız bir şekilde sürdüren Halk sigorta sektör içerisinde başarılı sigorta alanlarına imza atmıştır. Sloganı olarak daima ileri kelimesinden hareket ederek donanım ve imkanlarını geliştirmeyi sürdüren sigorta şirketi teknolojinin her türlü kaynaklarını da kullanarak bugün Türkiye’nin dört bir yanına hizmetini ulaştırmaktadır. Sigortacılık sektöründe kalite müşteri memnuniyetine dayanır siz müşterilerinize memnuniyet sunarken onların istekleri ve beklentileri doğrultusunda hareket ettiğiniz zaman bunun etkisini her zaman görebilirsiniz.

Halk sigorta hizmetlerine baktığımız zaman geniş bir ürün yelpazesinin olduğunu görüyoruz bu aşamada verilen hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir.

  • Zorunlu trafik sigortası
  • Konut Sigortası
  • Kasko sigortası

Yukarıda belirtmiş olduğumuz halk sigorta ürünleriyle ilgili olarak bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz sigortayı en hızlı şekilde yaptırabilir isteseniz ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Halk Sigorta Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta türü ve amacı ise aracın kullanılması sırasında üçüncü şahıslara verilebilecek olan zararların karşılanmasını sağlamak. Bu zararlar ister maddi ister manevi anlamda olsun trafik sigortanız karşılayacaktır. Bu nedenle de aracınızı belli teminatlar doğrultusunda zorunlu sigortalamak gereklidir. 

Halk Sigorta Kasko Sigorta Fiyatları

Aracınızda hiçbir şeyin şansa bırakılmasını istemiyorsanız o zaman alacağınız Halk Sigorta kasko poliçesiyle kendinizi ve aracınızı güvende hissedeceksiniz. Arabanız HALK SİGORTA güvencesinde olsun istiyorsanız Hksigorta size bu konuda destek sağlayacaktır. Halk sigortadan alacağınız bir kasko sigortasıyla birlikte aracınızda oluşabilecek riskleri de ortadan kaldırmış olursunuz. Kasko sigortasının amacı hareket ya da durma halinde iken sigortalının veya aracınızı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracınızın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalarda devreye girecektir. Bunun yanı sıra üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler.  Kasko sigortası aynı zamanda aracınızın çalınması ya da çalınmaya teşebbüs edilmesi durumunda aracınızda meydana gelebilecek olan hasarları da karşılayacaktır. 

HKsigorta halk sigorta trafik sigortası, kasko sigortası ve konut sigortası konusunda sizin için en uygun teklifi sağlayacak ve dakikalar içerisinde poliçenizi keserek size sunacaktır.

18 Haziran 2019
455 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al