Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Bereket Sigorta Kasko Sigortası

Bereket Sigorta Kasko Sigortası

2017 Yılında Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ ne devredilen Bereket Sigorta 1995 yılında kurulmuştur. Sigorta ürünlerinin tabana yayılması konusunda oldukça başarılı olan şirket teknolojiyi iyi kullanma konusunda da öncüdür. “Online Sigorta Poliçesi” ni ülkemizde ilk kullanıma sokan Bereket Sigorta müşterilerine sunduğu bu kolaylıkla göz doldurmuş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Öncelikli hedefleri arasında müşteri ve acente memnuniyetini benimseyen Bereket Sigorta müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru ve eksiksiz olarak anlayarak buna göre ürünlerin sunumlarını yapmaktadır.

Çalıştığı acentelere verdiği güven ile de iyi bir partner olduğunu ortaya koymuştur. Yenilikçi bakış açısı sayesinde her geçen gün kendini geliştirerek büyüyen şirket 623 acentesi,2 bölge temsilciliği ve 5 bölge müdürlüğü ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunmaktadır. İşinin ehli personelleri sayesinde müşteri odaklı çalışan firma ülkemizin kıymetli değerleri arasındadır. Dini hassasiyetleri göz önünde bulundurarak bu sektörde farklı bir bakış açısı getirmiştir. Firma prensip gereği yatırımlarını faizsiz sistemler üzerinde değerlendirmektedir. Bereket Sigorta’nın iş ortağı olarak çalıştığı ve şubelerinde acente görevi üstlenen bankalar şunlardır; İller bankası, Anadolu Bank, PTT Bank, Ziraat Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası’dır. Şirketin ortaklık yapısı da şu şekildedir; %76,31 Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine, %9,90 Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri Personeli Sosyal Yardım Vakfı’na kalan % 13,79 ise diğer 55 ortağa aittir.

Bereket Sigorta Kasko Fiyatları

Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan Bereket Sigorta Kasko konusunda da uzmandır. Kasko ülkemizde son dönemlerde fazlaca tercih edilen bir üründür. Trafik Sigortası gibi zorunlu olmamasına rağmen insanların Kasko’ ya karşı teveccühleri her geçen gün artmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de gelişen ülkemizde insan ve araç sayısının artmasından dolayı kaza yapma riskinin yükselmesidir. Trafik sigortası herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın masrafını öderken Kasko tam tersi sizin masraflarınızı karşılar. Bu bakımdan oldukça mühimdir.

Bereket Sigorta Kasko Teminatlar

Kasko teminatları konusunda şeffaf olan Bereket Sigorta’nın avantajlı fiyatlarından faydalanmak için https://hksigorta.com/  internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

03 Haziran 2019
217 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al