Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ethica Sigorta Kasko Sigortası

Ethica Sigorta Kasko Sigortası

Ethica sigortası yeni kurulmuş olan firma olmasına karşın Türkiye piyasası içerisinde çok kısa bir süre içerisinde büyük başarılar elde etmiştir. Teknik ve uzman kadrosuna önem vererek alt yapısını sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen ve bunu da her yıl giderek büyüten bir firmadır. Kısacası sigortacılık sektörü hassas ve dikkat gerektiren bir alan dediğiniz de başarısıyla ve titizliğiyle ilk akla gelecek olan markalardan birisi olma başarısını sağlamıştır. Sigorta sektörü içerisinde hedef insanların yaşam kalitesini ve standartlarını her zaman yükseltmek vardır. Siz başarılı bir firma olarak bunu yapabildiğinizde ise her zaman tercih edilen olursunuz ve büyük boy afişler, büyük reklamlara da ihtiyacınız olmaz. İnsanlar sizi sürekli olarak takip ve tavsiye eder ve bunun en önemli kanıtı da Ethica sigorta kasko sigortası olmuştur.

Neden bunu söyledik ve belirttik derseniz hemen söyleyelim. Kasko sigortası zorunlu olmayan ancak aracınızla yaşayacağınız herhangi bir sorun ve maliyet hesaplaması yaptığınız zaman aslında zorunluluktan ziyade bir ihtiyaç olduğunu da görürsünüz. Kısacası insanlar uzun yıllar boyunca biriktirip emekleri karşısında almış oldukları araçlardan hiçbir zaman vazgeçemezler. Örnek olarak ise yeni aldığınız araçla kaza yapıp aracın kullanılamaz hale yani halk arasında tabirle perte çıktığı zaman bu durumda artık sıkıntının boyutu da büyük olacaktır. Dolayısıyla Ethica sigorta kasko sigortası kapsamında her şeyi önceden düşünmüş olduğundan dolayı herkesin aracının kaskolu olabilmesi için elinden geleni de yapmıştır.

Ethica Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları

Kasko fiyatları her yıl güncellenirken sürücülere de belli yıllara göre indirimler sağlanacaktır. Dolayısıyla siz indiriminizi sağladığınızda ise insanlar rahatlıkla sizden alışveriş yapabilirler. Eskiden lüks olan kasko sigortası bugün araçları ve onların fiyatlarını düşündüğünüz zaman lüks değil ihtiyaç olarak görülecektir.

Ethica Sigorta Kasko Sigortası Firmaları

Kasko sigortası ister bireysel isterseniz de ticari araçlarınız için yapılabilir ve burada ek teminatlarla da sigortanız çok daha geniş bir hal alabilecektir. Örneğin siz aracınızda çekici hizmeti, yol yardımı gibi ekstra bir önlem almak istiyorsanız o zaman farklı bir ücret ödeyerek bunu yaptırabilirsiniz. Kısacası trafik sigortası zorunlu olan ancak sizin zararınızı karşılamayan bir hizmettir fakat kasko sigortası tam tersi olarak sadece sizin zararınızı karşılar.

26 Haziran 2019
229 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al