Aksigorta Kasko Sigortası

Aksigorta Kasko Sigortası

Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan AKBANK 1960 yılından bu yana özverili ve yenilikçi anlayışının yanında müşteri memnuniyeti ile bugünlere sağlam adımlarla gelmiştir. 3500 anlaşmalı kurum, 69 broker, 900 adet şubesi, 2500 acente, 700 çalışan ve 10 bölge müdürlüğü ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Belçikalı Ageas ve Sabancı Holding ortaklığı ile marka değeri anlamında pazarda ki yerini sağlamlaştırmıştır. Teknolojik alt yapısının sağlam olması yeniliklere kolayca entegre olması sağlamakta bu da pazarda kendisini liderlik koltuğuna oturtmaktadır. Müşterilerine sunduğu olumlu çözümler ve hizmetler ile tam not almıştır. Müşteri memnuniyetinin yüksek oranda olması güvenilir markalar arasında yer almasına neden olmuştur.  Birçok sigorta konusunda bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sunan Aksigorta KASKO bu anlamında da ülkemizin en güvenilir sigorta ve kasko şirketi olmuştur.

Kasko araçlar için yapılan sigortalardan bir tanesidir. Normal trafik sigortası herhangi bir maddi hasarlı ve ya bedensel hasarlı kazaların sonucunda meydana çıkan hasarda karşı tarafın masraflarını ödemekle yükümlü iken KASKO karşı tarafın değil kişinin kendi zararını karşılamak için yapılmaktadır. Resmi olarak zorunlu olmasa da son zamanlarda bir çok kişi ve kurum kasko yaptırmaktadır. Çünkü kasko ile herkes kendini güvence altına alarak herhangi bir kaza durumunda hiçbir masraf ödemeden araç masrafları karşılanmaktadır.

Aksigorta Kasko Fiyatları

Kasko anlamında rüştünü ispat etmiş olan Aksigorta sunduğu sınırsız hizmetlere nazaran verdiği fiyatlar oldukça caziptir. Bazı fiyatlandırmalarda ortaya çıkan değişikliklerin nedeni ise kasko poliçelerinde bulunan maddelerin değişkenliğinden kaynaklanmaktadır. Aksigorta bu ve buna benzer durumlarda müşterilerini uyararak müşkül bir duruma düşmelerinin önüne geçer.

Aksigorta Kasko Teminatları

Kasko çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir sigorta türüdür. Kasko yapan firmanın verdiği teminatlar oldukça önemlidir. Daha doğrusu teminatlar her şeydir. Bu bağlamda iyi ve güvenilir bir firmadan kasko yaptırmak gerekir. Aksigorta kasko teminatları konusunda da müşteri odaklı ve şeffaftır. Bu konuda şeffaf olmalarının en büyük nedeni ise hiçbir müşterisin mağdur olmamasını istemeleridir. Ak sigorta kasko teminatları ve uygun fiyatları için  https://hksigorta.com/adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

28 Mayıs 2019
477 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al