Allianz Sigorta Kasko Sigortası

Allianz Sigorta Kasko Sigortası

“Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” kimliğini Brand Finance Global 500 araştırmalarından alan Allianz Sigorta 88 milyon müşterisi 140 bin çalışanı ve 70’ten fazla ülkede verdiği hizmetlerle sektörün yıldızı durumundadır. Türkiye’de ise 81 ilde 6 milyonu aşkın müşterisi, 6000’den fazla anlaşmalı kurumu, 2000’den fazla banka kanalı, 4000 acente, 12 müdürlük ve 2500 personeli bulunmaktadır. Sigorta sektörüne sağladığı yenilikler sayesinde her zaman öncü olmayı bilen şirket Türkiye çalışmaları ile göz doldurmaktadır. Ulusal yapısının verdiği tecrübe ve finans gücü ile sigorta sektöründe ki ağırlığını her zaman hissettirmiştir.

Bireysel ve kurumsal her türlü sigorta işlemlerini konusunda hizmet veren firma Kasko hakkında tamamen uzman diyebiliriz. Türkiye’de ki güçlü ortakları sayesinde ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını çok net belirleyen firma bu ihtiyaçlara doğru cevap vererek müşterilerinden tam not almıştır. Kasko trafik sigortasına gibi sigortalara nazaran yapılması zorunlu olmayan ancak günümüz dünyasının olmazsa olmazları arasındadır. Kasko kişinin kendi zararını karşılanması için kurulan bir yapıdır. Örneğin aracınıza sadece zorunlu trafik sigortası yaptırırsanız herhangi bir kaza durumunda hatalı iseniz karşı tarafın maddi ve ya bedensel hasarların masrafı sigorta şirketiniz tarafından karşılanır fakat siz kendi masraflarınızı kendiniz ödemek zorundasınız. İşte tam da bu nokta da Kasko devreye girer. Eğer kasko yaptırılırsa kişi hatalı olsa dahi kendisine bütün masraflar anlaşma şartlarına göre Kasko firması tarafından karşılanır. Olumsuz durumlarda mağdur olmamak için Kasko günümüz koşullarının en önemli ihtiyaçları arasında ilk sıralara yerleşmiştir. Kendini ve kurumunu düşünenler için vazgeçilmez bir unsurdur. 

Allianz Sigorta Kasko Fiyatları

Finansal güçlü yapısı sayesinde verdiği hizmetlere nazaran sunduğu fiyatlar oldukça caziptir. Rakiplerine bu anlamda da fark atan Allianz Sigorta Kasko poliçeleri konusunda ki uzman ekibi sayesinde en iyi fiyatlamalarla karşımıza çıkmaktadır.

Allianz Sigorta Kasko Teminatlar

Kasko konusunun en mühim kısmı teminatlar konusudur. Müşteri memnuniyet ve güven noktasında il sırada yer alan şirket şeffaf yapısı ile müşterilerini her zaman memnun etmiştir. Allianz sigorta’nın Kasko fiyat ve teminatları için https://hksigorta.com/  adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

29 Mayıs 2019
384 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al