Gulf Sigorta Kasko Sigortası

Gulf Sigorta Kasko Sigortası

2013 yılında kurulmuş olan Gulf sigorta ilk isim olarak Turins Sigorta şeklindeydi. Firma 2016 yılında adını değiştirerek Gulf sigorta olarak hizmet vermeye başladı. Firmanın misyonuna baktığımız zaman Türkiye’de en sevilen ve tercih edilen sigorta şirketi olmak. Bunun içinde firma vizyonunu bu söz üzerine kurmuştur. Sigorta şirketinin Türkiye’de varlığını sürdürebilmesi için kurumsal yapıya çok fazla önem vermiş olması gerekiyor. Çünkü insanlar araçlarına, evlerine ve hayatlarını sigorta altına almak istediklerinde arkalarında kurumsal yapıya sahip olan bir firma görmek isterler. Dolayısıyla sizin bunu karşılayamıyor olmanız demekte ciddi anlamda bir sorun olacaktır. Sigorta şirketlerinin tamamı özellikle Gulf sigorta bunun bilincinde olarak hareket eder ve hizmetini bu yönde şekillendirir. Gulf sigortanın finans yapısına bakınca ise güçlü bir yatırıma sahip olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla her tür sigorta işlemlerinde müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunabiliyor.

Sigorta firmasının sektörün ihtiyacı olan ürünleri geliştirmiş ve Türkiye pazarında hizmet vermeye başlamış olması firmaya erişiminde kolay ve hızlı olmasını zorunlu hale getirmiştir. Dolayısıyla bizde HKsigorta olarak Gulf sigortanın her türlü sigorta hizmetlerinden faydalanabilmesi için değerli müşterilerimize yanıt vermeye çalışırız.  Gulf sigorta kasko sigortası Türkiye’de hizmet verirken ulaşılır olmasının yanı sıra ilk tercih edilenler arasında olmayı da hedefleri arasına koymuş ve bunun içinde uzun süren partnerliklerle yoluna devam etmeyi seçmiştir. Öncelik hedefleri arasında müşteri memnuniyeti vardır ve bugün geldiği bu noktada müşteri memnuniyetinin yüksek olması da markayı bilinir ve tanınır hale getirmiştir.

Gulf Sigorta Kasko Fiyatları

Gulf sigorta vizyonunu duyururken her zaman en çok tercih edilen ve beğenilen olmayı hedeflemişti dedik ve bunun içinde müşterilerine değer kazandıracak çözümler üretmiştir. Ürünlerinin yanı sıra firma bünyesinde çalışan tüm personellerinde teknolojiye hakim olması firmanın güvenilirlik, hız ve ulaşılabilir olmasını çok daha kolay hale getirmeyi başarmıştır. Gulf sigorta kasko fiyatları sitemizi ziyaret edip bizimle iletişime geçip teklif isteyen her müşterimize hızlı bir şekilde gönderilecek ve bu sayede isteyen olması halinde sigorta işlemi de tamamlanacaktır. Kasko sigortası her aracın koruyucu bir güvencesidir.

03 Haziran 2019
595 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al