Doğa Sigorta Kasko Sigortası

Doğa Sigorta Kasko Sigortası

2014 Yılı şubat ayında faaliyetine başlayan Doğa Sigorta’nın temelleri 2013 yılında atılmıştır. Doğa Sigorta hayat dışı sigortacılık faaliyetlerinin tamamında yer almaktadır. Ulusal ve uluslararası sigortacılık anlamında kendine iyi bir edinen şirket faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren Milli Re,  Scor Re, Swiss Re, Hanovver Re , Gic, Amlin Re; Axis Re, Arch Re gibi yeryüzünün en kuvvetli reasürans firmaları ile riskleri paylaşarak büyümeye devam etmektedir. Doğa Sigorta teknoloji dünyasını yakından takip ederek hemen hemen her konuda kolayca entegre olmakta ve müşterilerine bu hizmetleri hızlı bir şekilde sunmaktadır. Yerli ve milli duruşu ile her zaman takdir toplayan şirket sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Ülkemizin en güvenilir sigorta şirketleri arasında üst sevilerde bulunan Doğa Sigorta yenilikçi kimliği ve şeffaf yapısı ile ülkemiz insanlarının değerlerine gösterdiği özen sayesinde bu konuda ki liderliği zorlamaktadır.

Ülkemizde bir ilki gerçekleştiren Doğa Sigorta “Katılım Sigortacılığı” sistemini ülkemizde ilk uygulayan sigorta şirketi olma özelliğine sahiptir. 2015 yılında hayata geçirilen katılım sigortacılığının alt yapı çalışmaları için yurt dışındaki uygulama teknikleri incelenerek tamamlanmıştır. Öncü kimliği ile dikkatleri üzerine toplayan firma uzaman kadrosu ile de emin adımlarla ilerlemektedir. 

Doğa Sigorta Kasko Fiyatları

Zorunlu olan trafik sigortası her araç sahibi tarafından yaptırılmaktadır. Kasko ise isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Lakin kasko artık her araç sahibi için büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Değişken fiyatlara sahip olan kasko oluşturulan maddelere göre fiyatlanmaktadır. Doğa Sigorta Kasko anlamında sunulan hizmete karşılık istediği bedel oldukça caziptir.

Doğa Sigorta Kasko Teminatlar

Kasko teminatları kasko sahibi tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenmesi gereken bir konudur. Fiyat değerlendirmeleri yapılırken bu konu kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Doğa Sigorta Kasko teminatlarını müşterilerine şeffaf bir şekilde açıklar. Müşteri odaklı bakış açısı sayesinde kişilerin hangi ürüne ihtiyaçları olduğu kolayca tespit edilir ve ihtiyaç fazlası ürünler aradan çıkarılır.Bu konularla ilgili fiyat ve teminat bilgileri için https://hksigorta.com/  adresimizde sizleri beklemekteyiz.

25 Haziran 2019
313 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al