Generali Sigorta Kasko Sigortası

Generali Sigorta Kasko Sigortası

İlk kez İtalya’da 1831 yılında kurulmuş olan sigorta firması Türkiye’de de kurulan ilk sigorta firması olarak tarihe geçmiştir. Generali sigortanın Türkiye’de ilk olarak kurulduğu döneme baktığımız zaman İstanbul’da hizmet vermeye başlamış ve 1863 yılından sonra da A.Ş olarak yoluna devam etmiştir. Generali sigorta için basit bir tanımlama yaptığımız zaman ciddi bir sonuç ortaya çıkar ve bu da demek olur ki sigorta firması Avrupa’da en büyük üç sigorta firmasından bir tanesidir. Dolayısıyla bunu bizim ülkemizin dışında Avrupa ülkeleri bazında ele aldığımız zaman ciddi bir finansman alt yapısı ve ciddi bir uzman personel sayısına sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Buradan yola çıkarak açıkladığımızda ise Türkiye’de 700’ün üzerinde bir acentesinin olduğunu görüyoruz ve bu rakam ise ülkemiz için oldukça iyi noktalarda demek yerinde olacaktır. Çünkü insanlar Generali sigortaya ne zaman ulaşmak isterlerse anında bir acenteyi da yanlarında görebiliyorlar. Üstelik günümüz şartlarında online olarak sigorta işlerinin de yapıldığını düşündüğünüz zaman sigorta acentesinin ya da firmasının da sizin bulunduğunuz bir şehirde olmasına gerek yoktur. Biz HK sigorta olarak Türkiye’nin her şehrine sigorta poliçesi keserek online olarak hizmet vermekteyiz.

Generali Sigorta Kasko Sigortası Firmaları

Türkiye’de pek çok sigorta acentesinin olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla bu acentelerden istediğiniz bir tanesine aracınızı kasko yaptırabilirsiniz. Hizmet ve ek poliçeleriniz sizin isteğinize göre şekillendirilebilir bunun içinde profesyonellik bu noktada başlar. Biz yalnızca belli bir fiyat üzerinden kasko sigortasını yapıp müşterilerimize göndermeyi değil onlar için en iyi sigorta hangisi olacaksa onları tercih etmesini sağlarız. Bunun içinde önce durumun analizi ve müşteri beklentileri tespit edilir ve buna göre kaskonun hazırlanması sağlanır. Bizi diğer sigorta acentelerinden ayıran en önemli özellikte budur.

Generali Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları

Kasko sigortasında fiyatlar değişkenlik gösterir ve bu değişkenliği etkileyen bir takım faktörler vardır. Sürücünün yaşı, ilk kez kasko sigortasının yaptırılıp yaptırılmadığı, hasarsızlık indirimi var mı, aracın yaşı ve modeli gibi pek çok ayrıntı devreye girer ve fiyatlar buna göre değişiklik gösterir. Müşterinin neden her sigorta firmasından teklif fiyatı farklı oluyor sorusunun yanıtı da budur.

16 Haziran 2019
395 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al