Groupama Sigorta Kasko Sigortası

Groupama Sigorta Kasko Sigortası

İlk olarak ziraat bankasının öncülüğünde Başak sigorta adıyla 1959 yılında kurulmuş ve sonrasında da 2006 yılı itibariyle Groupama tarafından satın alınarak bu ismi almıştır. 2008 yılında yaşanmış olan özelleştirme sonucunda güven sigortayla birleştirilme yapılmış ve 2009 yılından itibaren de bu isimle yoluna devam etmektedir. Kasko sigortası ülkemizde henüz daha yeni yeni bilinçli bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. İnsanlar bir şekilde araçlarını güvence altına alarak beklenmedik şekilde meydana gelebilecek sorunlara karşı kendilerini güvene almayı tercih ediyorlar. Özellikle de yeni model araçlarda bir kaza ya da çalınma gibi durumda ortaya çıkacak olan maddi açığın büyüklüğü de insanların bu yöntemi tercih etmelerindeki en büyük etkenlerden olarak biliniyor.

Groupama sigorta kasko sigortasının yanı sıra hayat ve sağlık sigortaları konusunda da iddialı çalışmalara sahiptir. Türkiye’de çok sayıda müşterisinin bulunmasının yanı sıra aynı zamanda geniş bir acente ve çalışan ağına da sahip olduğu biliniyor. Sigortacılık sektörüne genel olarak baktığımız zaman şirketlerin çok güçlü bir finansal desteklerinin olması gerektiğini biliyoruz. Zira hiçbir sürücü ya da sigortalı kendisine bu güveni vermeyecek olan bir şirketle de çalışmak istemeyecektir. Groupama sigorta bünyesinde bireysel emeklilik, hayat sigortası gibi farklı alternatifler de bulunuyor ve bunun içinde hizmet çeşidinin çok fazla olduğunu söylemek mümkün.

Groupama Sigorta Kasko Sigortası Fiyatları

Kasko sigortasında fiyatlara etki eden bir takım faktörler vardır ve bunların başında da sizin kasko sigortanız için isteyeceğiniz ek temnatlar gelir. İsteyen sürücü kasko paketini daha da genişleterek araçlarını tam bir koruma altına alırlar. Bunun yanı sıra sürücülerin beklentileri arasında olan kampanyalar, hediyeler de seçimin bu yöne kaymasına etkendir. Örneğin siz müşterinize yılda bir kez cam değiştirme hizmeti verdiğiniz zaman bu diğer sigorta firmaları arasında sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Hksigorta olarak bizde size Groupama sigorta kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık, hayat, DASK ve ferdi kaza sigortası konularında size en uygun teklifleri sunuyoruz.   

Groupama Sigorta Kasko Sigortası Kapsamı

Kasko sigortasında kapsam genel ve özel olmak üzere iki şekilde ayrılıyor. Genel şartlar her sigorta firmasında aynıdır. Ancak ek teminatlar adı üzerinde olduğu gibi sigortalının talebine göre şekillenecektir.

17 Haziran 2019
371 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al