Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Gece Açık Sigortacı Var mı?

Gece Açık Sigortacı Var mı?

Aracına, evine, iş yerine sigorta yaptırmak isteyen pek çok kişinin merak ettiği bir konu acil bir durum olması halinde gece açık sigortacı var mı? Sorusu olmuştur. Bizde bu makalemizde gece açık olan sigortacı hakkında bilgi verelim istedik. Ancak öncelikli olarak trafik sigortasının neden yapılması gerektiği hususuna değinelim.

Trafik sigortası Türkiye kara yollarında seyir halinde olan her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir güvencedir. Bunun içinde trafik sigortasını yaptırmamak ya da yaptırmayı unutmak gibi bir lüksü kesinlikle yoktur. Eğer ki sigortasız bir araç trafiğe çıkar ve kolluk güçleri tarafından tespit edilirse bu durumda karşılaşacağı yaptırımlarda çok ağırdır. Bu durum aracınızın trafikten men edilmesine kadar götüren süreci başlatır. Bazı sürücüler yoğun koşturmaca ve iş hayatı yüzünden araçlarının sigortasının bittiğinin farkına varmaya biliyorlar ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi sigortanızı yaptırmayı unutmuş olmanız hiçbir zaman bir bahane olarak kabul edilemez. Üstelik sigortasız bir şekilde aracınızla gece yakalandığınız zaman ise işler biraz daha çığırından çıkabilir. Çünkü sigortası olmayan bir araç doğrudan trafikten çekilmek zorundadır.  İşte bunun için kesinlikle aracınızın sigortasını yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Gece Gündüz Açık Sigortacı

Girişte de belirttiğimiz üzere trafik sigortası mecburi bir uygulamadır. Lakin sürücüler bazen unutkanlığın dışında da maddi kaygılar nedeniyle trafik sigortalarını yaptıramayabiliyorlar. Ancak unuttuğunuz sigortanız gece ya da gündüz aklınıza geldi ve kafanızda onlarca soru işareti oluştu. Üstüne bir de yola çıkmanız gerekiyor. Bu durumda sabah mesai saatini mi beklemek durumundasınız? Elbette ki hayır artık sigorta işlemlerinin tamamı bilindiği gibi internet üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla sizin aracınıza sigorta yaptırırken nerede olduğunuzun ya da saatin kaç olduğunun hiçbir önemi yok sadece bir mail ya da telefon görüşmesiyle gece gündüz trafik sigortanızı yaptırabiliyorsunuz. Gece yolculuğundan bahsetmişken isterseniz durumun vahametini bir örnekle de açıklayalım.

7/24 Sigortacı

Aracınızla uzun yolculuk için yola çıktınız ancak sigortanızın olmadığının farkında bile değilsiniz. Yolda sizi polis çevirdi ve durum ortaya çıktı. Böyle durumda hemen internet üzerinden sigorta işlemlerinizi başlatabiliyor ve dakikalar içerisinde de aracınızın sigortasını yaptırıyorsunuz. Oysa ki bunu gece açık olan bir sigortacı olmasaydı ve siz sigortasız aracınızla polise yakalanmış olsaydınız bu durumda aracınız otoparka çekilecek ve sonrasında hem sigortanızı, hem otopark ücretini, hem cezanızı ödemeden aracınızı teslim alamayacaktınız. Bu da sizin gece gece bir sürü işlemi yapmanıza ve hatta cebinizden aynı anda çok daha fazla para çıkmasına neden olacaktı.  Tahmin ediyorum ki ben bu şekilde kalmam diyen birçok sürücü çıkacak ancak bu verdiğimiz örnekte yakalanan kişilerde aynen bu şekilde düşünmüşler ve bunun içinde 7/24 sigortacı hizmeti oluşmuştur.

Biz HKsigorta olarak size 7/24 sigorta hizmeti sunarken aynı zamanda sigortasını devam ettirdiğimiz müşterilerimizin de günü gelmeden önce uyarılmasını sağlarız. Bu sayede aracınızın sigortası bitmeden yeni poliçeniz de hazır olur.

7/24 açık sigortacı Ankara

7/24 açık sigortacının önemi çevirme sırasında orta çıkıyor. Aniden gelişen olaylar karşısında günün her saatinde açık olan bir sigortacı bulabilmek ise günümüz teknolojisinde mümkün olduğu gibi büyük bir avantaj. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi gece aracınızla polise yakalandığınız da hızlıca aracınızın sigortalanıyor olması ise sizi birçok sıkıntıdan kurtaracaktır. Biz HKsigorta olarak bize günün hangi saatinde olursa olsun ulaşan her müşterimize dakikalar içerisinde sigorta işlemini gerçekleştirerek mağdur olmalarının önüne geçiyoruz. Sigortanızın hızlıca yapılması demek ise aracınızın trafikten men edilmemesini sağlıyor. 

 7/24 Nöbetçi Sigortacı Var mı?

Sigortacılık sektörü eskiden olduğu gibi sizin hizmeti satın alabilmeniz için bir büroya gitmenizi gerektirmiyor. İnternet üzerinden yapılan işlemler direk olarak aracınızın üzerine göründüğü içinde elinizde bir kağıt parçası olmasına ve bunu saklamanıza gerek kalmıyor. Biz online olarak sigortanızı yaptığımızda sistem bunu direk olarak algılamış olduğundan dolayı aracınız sigortasız olarak görülmüyor.

 Ankara’daki 24 Saat Açık Sigortacı

Hksigorta olarak Ankara’daki 7/24 açık sigortacılar arasında sizin için en uygun fiyat teklifini vermek için hazırız. Bizimle iletişim kurmanız halinde sigortanız en kısa süre içerisinde kesilerek hazır hale getirilecektir. Yapmanız gereken tek şey bizimle mail ya da telefon numaramızdan iletişime geçmek.

7/24 Açık Sigorta Acenteleri

Aşağıdaki sigorta şirketlerinden 24 saat poliçe düzenlenebilmektedir.

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta
06 Ağustos 2019
208 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. hebele dedi ki:

  ziraatten yapılmıyor… uydurmayalım.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al