Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ferdi Kaza Sigortası Ne Demektir?

Ferdi Kaza Sigortası Ne Demektir?

Her insan sağlığını düşündüğü kadar yaşayacağı hayatın standardını da düşünmek zorundadır. Çünkü bu sayede yaşamdan keyif alınabilecek ve daha geleceğini garanti altına alabilecektir. Peki, bunun için ne yapmalıyım derseniz size ferdi kaza sigortasını örnek olarak gösterebiliriz. Ferdi kaza sigortası yaptırdığınızda olası başınıza gelebilecek bir kaza durumunda yaralanmanız ya da hayatınızı kaybetmeniz halinde sevdiklerinizi ve kendinizi koruma altına alırsınız. Yaralanmanızda belirlenmiş olan limitler doğrultusunda istediğiniz bir özel hastaneye giderek otel konforunda bir tedavi alabilirsiniz. Hayatınızı kaybettiğinizde ise yakınlarınıza yük olmadan onlar sizin için gerekli olan her türlü şeyi yapacaklardır. Yani bir anlamda geride kalanlara destek olabilmek tanımlaması da yerinde olacaktır. Sigortaların tamamı belli limitler dahilinde hazırlanır. Bunun içinde poliçeniz oluşturulurken limitlerinizi kontrol edebilir ve istediğiniz şekilde yükseltebilirsiniz.

HK sigorta olarak size ferdi kaza sigortası konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayabiliriz.

Özel bir hastaneden içeriye girerken kendinizi güvende hissetmeniz sizi psikolojik olarak daha mutlu edecek ve doğrudan hastalığınızı düşüneceksiniz. 

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası sizi olası tüm kazalara karşı güvence altına alacak ve risklerin ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.  Belirttiğimiz gibi belli olan limitler dahilinde hazırlanır ve başınıza bir iş gelmesi durumunda sigorta şirketiniz sizin masraflarınızı karşılayacaktır.

Kimler Ferdi Kaza Sigortası Yapmalı?

Ferdi kaza sigortası zorunlu olmayan bir sigorta çeşididir. Bunun içinde isteğe bağlı bırakılmıştır. İsteyen herkes kendi ve sevdiklerini güvence altına alabilmek için ferdi kaza sigortası yaptırabilirler.

İnsan hayatta her türlü sıkıntı ve sorunlara karşın kendisini güvence altına almak zorundadır. Para biriktirmenin zor olduğu günümüzde ansızın gelen bir sağlık sorunu da sizi devlet hastanelerine mahkum edecektir. Oysaki siz önleminizi daha önceden alırsanız bu durumda ne doktor ne de tedavi masrafı gibi herhangi bir sorununuz olmayacak ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun özel bir hastaneden yararlanabileceksiniz. Bu bir insanın yaşam konforunu artırmaya yönelik olan en önemli konuların başında geliyor. Çünkü herkesin mutlaka bir hastane ve doktora işi düşüyor. Bu bazen ayakta tedavi olabilir bazen de yatarak tedavi şeklinde.

HK sigorta’dan alacağınız ferdi kaza sigortası teklifi ile hayata daha sıcak bakabilirsiniz.

15 Mart 2019
218 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al