Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Bereket Sigorta Trafik Sigortası

Bereket Sigorta Trafik Sigortası

Bir motorlu taşıtın kullanılması esnasında meydana gelebilecek ölümlü ya da yaralanmalı durumlarda karşı tarafın maddi kayıplarını karşılayan Bereket Sigorta trafik sigortası ile sürüş keyfinizin de önüne geçilmesini önlemiş olacaksınız. Bir sürücü için iki durumun sıkıntı verici olduğunu biliyoruz. Bunlardan birincisi aracın kaza ihtimalinin olması ikincisi ise aracın arıza yapma olasılığı ancak her iki türlüde aracın genel güvenliği sigorta firmanız tarafından sağlanacaktır. Aracınıza yaptıracağınız zorunlu trafik sigortası ile birlikte karşı tarafa verilecek olan zararlar da belirlenmiş olan limitler dahilinde karşılanır. Unutmamak gerekiyor ki araç kullanırken kaza olasılığı her zaman vardır. Dolayısıyla burada özellikle trafiğin yoğun olduğu büyük şehirlerde bu risk kendisini öne çıkarmış olduğu gibi her an bir sorunla da karşılaşılabilmektedir. Trafik sigortası 2918 sayılı Karayolları Kanunu’na göre şekillendirilmiş ve hukuki düzenlemeler yapılmıştır. Eskiden standart bir paket şeklinde sunulan bu hizmet ise günümüzde daha fazla çeşitlendirilerek farklı boyutlara da taşınmıştır.

Bereket sigorta trafik sigortası aracınıza bağlı olan bir römork ya da yar römork var ise bunları da sigorta poliçenize dahil edecektir. Dolayısıyla bu römorkların vereceği zarar da sigortanız kapsamı içerisine alınmıştır. Ancak römorkunuzu insan taşıma aracı olarak kullanıyorsanız burada farklı bir durum söz konusudur ve ek bir sorumluluk sigortası yaptırmış olmanız gerekir.

Bereket Sigorta Trafik Sigortası fiyatları

Her sigorta şirketinde olduğu gibi Bereket sigorta trafik sigortası primleri ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve herkes gibi bereket sigortada bu sonuçlara uymak durumundadır. Trafik sigortası ise motorlu taşıtın sahip olduğu kişi adına yapılır ve Türkiye sınırları içerisindeki kazalar sigorta kapsamı içerisinde değerlendirilir. Trafik poliçesinin primleri ve limitleri ile uygulama esasları Hazine Müsteşarlığı’nca belirlenip resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girer. Bunlar tüm sigorta şirketlerinin uygulamak zorunda olduğu esaslardır. Trafik sigortası motorlu aracın işleteni adına düzenlenir ve Türkiye sınırları içinde geçerlidir.

Bereket sigorta trafik sigortasının sunmuş olduğu ek teminatlardan iki tanesi de şu şekildedir.

  • Trafik Asistans Teminatı
  • Ferdi Kaza Teminatı

Bereket Sigorta Trafik Sigortası Hesaplaması

Bereket sigorta trafik sigortası hesaplaması yapılırken her sigorta şirketinde olduğu gibi aracın yaşı ve modeli göz önünde bulundurulacaktır. Bunun yanı sıra hesaplama yapılırken trafik sigortasının içerisine dahil edilecek ek teminatlarla da fiyatlarda farklılık ortaya çıkabilecektir.

Bereket Sigorta Trafik Sigortası Teklifi

Aracınızın modeli ve yaşı ne olursa olsun trafikte aracınızla güven içerisinde seyahat etmek istiyorsanız HKsigorta sizin için en uygun fiyatlarla ve bütçenize uygun olacak teklifi sunuyor. Farklı fiyat teklifleri alabileceğiniz acentemizden Bereket sigorta trafik sigortası teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Bereket Sigorta trafik sigortası ile ilgili bizimle iletişime geçerek her türlü desteği alabilirsiniz.

13 Şubat 2019
230 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al