Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Güneş Sigorta

Güneş Sigorta

Sigorta sektörüne 1957 yılında giren Güneş sigorta güvenilir bir sigorta markası olarak yerini almıştır. Ülkemizde 9 bölge müdürlüğü 7 finansal bölge müdürlüğü 3 temsilcilik ile birlikte üç bine yakın satış kanalının olduğu bir ekip. Uzman kadrosu teknolojik alt yapısı ve sorumluluğunun farkında olan sigorta şirketi sürekli olarak kendisini geliştirebilmek adına inovatif ürünler sunmaya ve geliştirmeye de devam etmektedir. Güneş sigorta Türkiye’de Vakıfbank ve Fransa’nın lider sigorta şirketlerinden Groupama ortaklığı bulunmaktadır.

Güçlü bir finans yapısı olan sigorta şirkti etkili ve hızlı bir hasar yönetimine sahiptir. Güneş sigorta paydaşlarının her zaman yanında olmayı kendisine görev edinmiş ve bunun içinde sürekli olarak hızlı çözümler sunmayı hedeflemiştir. Evinizi, aracınızı ya da hayatınızı sigortalatmak istediğiniz zaman öncelikli olarak sigorta şirketine güvenmeniz gerekiyor. Siz sigortanıza ne kadar çok güvenirseniz alacağınız memnuniyette aynı derece de yüksek olacaktır. Türkiye artık pek çok sektörde olduğu gibi sigortacılık sektöründe de ürün çeşitliliğine ve hizmet kalitesinin yüksekliğine önem veriyor. Kendisine hızlı çözümler sunabilen sigorta şirketi ise her zaman takdirleri üzerine toplamıştır. Güneş sigortanın kalite yönetimine bir göz attığımız zaman aşağıdaki özellikleri dikkatleri çekiyor.

Kalite Yönetimi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmayı hedeflemiş olan sigorta şirketi kendisine olan güveni üst seviyede tutabilmek amacıyla daima ileriyi düşünmüş ve hedeflemiştir. 1997 yılında başlatmış olduğu kalite yolculuğunu da uluslararası denetimler sonucunda kazanmıştır. 2016 yılında İSO 9001 kalite belgesi almış güvenilir ve kaliteli olduğunu da ispatlamıştır.

Kalite Politikası

Bir sigorta şirketi için en önemli aşamaların başında müşteri nezdinde saygın olabilmek. Çünkü bu durum sizi aynı zamanda güçlendirecek ve ileriye doğru daha sağlam adımlarla hareket edebilmenizi sağlayacaktır. Güneş sigorta kalite politikasına baktığımız zaman ise müşteri odaklı bir çalışma prensibi içerisinde olmuş ve bu anlamda da her zaman ekonomik ve en uygun çözümleri sunabilmiştir.

Sigorta şirketinin yönetim politikası da her zaman bir kademe üstte olmuştur. Yönetimin hızlı cevap verebilmesi ve anında duruma müdahale edebiliyor olması da terci edilirliğini bir kademe daha artırmıştır.

12 Ocak 2019
199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al