Çankaya Trafik Sigortası

Çankaya Trafik Sigortası

Çankaya, Ankara’nın modern ve gelişmiş olan merkezi ilçesidir. Bölge halkının bilinçli olması beraberinde sürücülerin araçlarının konforunu ve sürücü güvenliği için üzerine düşen yapmasını sağlamaktadır. Çankaya trafik sigortası hizmeti aldığınız zaman ise aracınız ve siz güvendesiniz demektir. Trafik sigortasında muhatap karşı taraftır dolayısıyla olası bir kaza sonrasında trafik sigortanız sizin masraflarınızın hiçbirini karşılamaz. Trafik sigortası karşı tarafın zararını karşılarken aracınızla ilgili problemleri ancak kasko sigortanız sayesinde karşılatabilirsiniz.

Çankaya trafik sigortası hizmeti eskiden olduğu gibi değil kendisini de sürekli olarak yenilemiş ve beraberinde hizmet modelinin daha geniş olmasını sağlamıştır. Örneğin trafik sigortası yaptırdığınız zaman ücretsiz çekici hakkı kazanabilirsiniz. Ücretsiz çekici hakkı sizi bir kereye mahsus olası yolda kalma anında en yakın servise kadar taşıyacaktır. Ancak bu durum birazda seçeceğiniz sigorta firmasıyla ve sizin teminatınızla alakalı bir durumdur. Bu nedenle sigortanızı yaptırırken poliçenizi detaylı bir şekilde incelemenizde tavsiye olunur.

Çankaya modern yaşamın adresi olarak bilinirken aynı zamanda yoğun bir trafiğe de sahne oluyor. Merkeze yakın olmasından kaynaklı ve nüfusun fazla olması bölgede ister istemez trafiğin fazla olmasına neden oluyor. Hatta gelir düzeyinin yüksek olması da insanların özel araçlarına daha fazla önem vermesini de sağlamıştır.

Çankaya trafik Sigorta ihtiyaçlarınız için

Hksigorta.com her an yanınızda!

2 Dakikada kolayca teklif alın!

Zorunlu Trafik Sigortası Limitleri Nedir?

Trafik sigortasında limitler kazada meydana gelecek olan zararın boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Eğer ki kaza sırasında bir can kaybı yaşanmışsa bu durumda ölen kişinin yakınlarına da tazminat ödemesi yapılması gerekir, yaralananların hastane masrafları ise ödenecek olan miktardan biraz daha farklıdır. Yani trafik sigortasında limitler belirlenirken kazanın çeşidine göre şekillenmektedir. İyi bir sürücü trafik sigortası haklarının neler olduğunu bildiğinden dolayı olası bir kaza sonrasında haklarını arayacak ve onları alabilmek içinde elinden geleni yapacaktır.  Trafik sigortasında fiyatlar ise kişiye özel olarak hazırlanır. Dolayısıyla ilk kez bir sigorta yaptıranla daha önceden sigortası olan bir sürücünün ödeyeceği rakamlar birbirinin aynısı değildir. Yeni sürücü hasarsızlık indiriminden yararlanamaz.

23 Ekim 2019
631 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al