Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası

Anne adaylarımıza hamilelik süreçlerinden hemen önce sunabildiğimiz ve hamileliğin başlaması için 1 ay, 2 ay, 3 ay, 6 ay, 12 ay, 18 ay gibi süreler beklemediğimiz sağlık sigortalarıdır. Genellikle son dönemde özel sağlık sigortalarının fiyat artışı, bekleme süreleri sebebiyle ikinci yıl yapılması gereken sağlık sigortası yenileme süreçleri ve toplam ödenen paralar; Sadece doğum yapmak için özel sağlık sigortası yapmak isteyen ailelerin işini zorlaştırdı.

Tamamlayıcı sigorta ürünlerinde ise tamamlayıcı sağlık sigortası + doğum teminatı sahibi olmak mümkündür. Hamileliği başlamış anne adaylarımıza elbette; Hamileyken Doğum Sigortası Paketleri yapabiliyoruz. Fakat hala; Hamileliğinizin başlamasından önce bunu planlamanız ile doğumunuzun çok daha ekonomik fiyatlara mal olacağını ve satın aldığınız sağlık sigortası teminatlarını genişleyeceğini savunuyoruz. Bekleme Süresiz Doğum Sigortası aslında size önerdiğimiz 1 yıllık tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine eklediğimiz özel bir teminatla oluşur. Sigorta şirketi 1 yıl için teklif ettiği tamamlayıcı sigorta primini alır ve istediğiniz anlaşmalı özel hastanede tüm SGK’lı bölümleri kullanmanızı, 15 TL ödeyerek muayene olabilmenizi ve yapılması gereken tahlil/tetkiklere ek ücretler ödemeden hastaneden ayrılmanızı sağlarken;

Tamamlayıcı sağlık sigortası doğum fiyatları

Doğum Sigortası Avantajları

 • Öne çıkan en ayırıcı özelliği Hamilelik öncesi yapılabilmesi fakat bir bekleme süresinin olmayışıdır.
 • Sağlık sigortanızın başlangıcı itibariyle anlaşmalı özel hastanelerin tüm SGK’lı bölümlerinde hizmet alma hakkınız var
 • Muayeneleriniz doktor unvanına bakılmaksızın sadece 15TL sgk katılımı ile yapılır.
 • Doktorunuzun gerekli gördüğü, test, tahlil ve görüntülemeler (MR, Röntgen, Tomografi…) ücretsiz yapılır. Tamamı karşılanır.
 • Yatış ve ameliyat gerektiren durumlarınızın öyküsü, sigorta başlangıcı öncesine dayanmıyorsa yatış giderleriniz ve ameliyatınızda %100 karşılanır.
 • İşte bu özelliklere sahip kapsamlı bir sağlık sigortasının, size hamilelik ile ilgili harcamalarınızın da karşıladığını düşünün.
 • Evet! Dilerseniz hamileliğiniz başlamadan önce sağlık sigortanızı yaptırırken doğum teminatı ekleyebiliyoruz.
 • Doğum teminatınızı bekleme süresiz veriyoruz. İstediğiniz zaman hamileliğinin başlamasını ve doğumunuzu planlayabilirsiniz.
 • Yıllık muayene haklarınız, toplam sayıyı aşmadan; Artık gebelik takibinizde de geçerli olacak.
 • SGK kapsamındaki rutin gebelik test ve tetkikleriniz %100 karşılanacak.
 • Hamileliğinizin ilk gününden, doğuma kadar geçen sürede, beklenmeyen hastane yatışlarınız da sağlık sigortası kapsamında ödenir.
19 Nisan 2020
68 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al