Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Bayanlar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bayanlar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Modern yaşam tarzı özellikle de şehir hayatı insanların kendilerine daha dikkat etmelerini gerektiriyor. Stres, trafik ve koşuşturma ister istemez kendimizi özgür hissettirmiyor ve bağımsız olmamamızı sağlıyor. Kadınlar için konuşacak olursak onların sosyal hayat ve iş dünyasındaki konumlarının tam tersine halen sağlık sigortalarına hakim olmadıkları ve dolayısıyla kendi sağlıklarına önem vermediklerini gösteriyor.  Konu kadın ve sağlık olunca bu süreç içerisinde kadınların erkeklere göre çok daha hızlı yıprandıkları bilinir. Kadınların vücut yapısı erkeklere göre daha narindir ve bu da onların daha sık hasta olmalarına neden olur. Bu yüzden sağlık sigortaları konusunda kesinlikle kadınların daha bilinçli bir şekilde hareket etmesini gerektirir. Günümüz şartlarında sağlık sigortaları artık lüks değil bir gerekliliktir. Gebelikten, doğuma, hastalıktan, ameliyatlara kadar geçen bu süreç içerisinde kadınlarında kendi sağlıkları ve sağlık uygulamaları için daha bilinçli olmaları şarttır.

Sigorta şirketleri kadınların bu ihtiyaçlarının farkındalar ve onlar için özel olarak geliştirdikleri birçok sigorta hizmeti sunarlar. Kapsamlı olan bu sigorta türleri sayesinde kadınlarda hastalık ya da tedavi süreçlerini daha konforlu bir biçimde yönetebilirler. Sağlık sigortalarında kapsamlar farklı olabilir ve bunun için nasıl bir sigorta yaptırmak istiyorsanız öncelikli olarak teminatlarınızın neler olduğunu bilmeniz gerekir. Tüm sigortalar belli limitler ve hizmetler dahilinde sunulur, özel sağlık sigortasında ise bu ayakta ya da yatarak tedavi şeklinde iki bölümden oluşur.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları Nedir?

  • Kadın Hastalıkları, Meme, Rahim Servikal, Rahim Ağzı Ve Over Kanseri
  • Gebelik Ve Doğum
  • Hamilelik
  • Fıtık Safra Kesesi
  • Meme Hastalıkları
  • Yumurtalık Hastalıkları
  • Rahim Sarkması
  • Bartholin Kisti

Kadınlara özel olarak yapılan sigortaların çeşitlerinin çok olması prim açısından da uygulamaların farklı olmasını sağlar. Bu nedenle de sizin ihtiyacınız olabilecek bir poliçeyi seçiyor olmanız fayda sağlanabilmesi açısından önemlidir. HK Güvence olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde sizin için en uygun olan sigortayı belirler ve en uygun rakamları size sunarız. Teklifi kabul etmeniz halinde onaylamanız yeterli olacaktır. Online yaptıracağınız sağlık sigortanız sizi başınıza gelebilecek her türlü sağlık sorununa karşında koruma altına alacaktır.

17 Mart 2019
191 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al