Axa Sigorta Trafik Sigortası Ücretleri Ne Kadar?

Axa Sigorta Trafik Sigortası Ücretleri Ne Kadar?

Axa sigorta dünya üzerindeki en büyük 3 sigorta firmasından bir tanesi olarak kabul edilmiştir. Sigorta firmasının 90 milyon Euroluk bir bütçesi var ve toplam olarak 48 ülkede aktif olarak hizmet sağlıyor.

Sigorta firması her sene 4 milyon Euro tutarında faaliyet karı açıklıyor. Axa grubu sadece ülkemizde değil dünya da en büyükler arasında olmasının nedeni bildiğiniz üzere çok fazla tercih edilmesinden kaynaklanır.

Axa şirketinin çok tercih edilmesinin nedeni uygun fiyatlar sunuyor olmasından kaynaklanıyor. Yani durumu şu şekilde özetlersek iki sigorta firması arasında aynı hizmet alımı noktasında bir fiyat teklifi aldığınız da arada ciddi anlamda bir fark söz konusu.

Sigorta acenteleri sadece bir sigorta firmasıyla çalışmak yerine daha çok teklif alacakları firmaları tercih eder. Aynen Hksigorta gibi. Biz de birden fazla sigorta firmasıyla çalışarak siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyatlı olan sigorta teklifini sunarız. Bu da sigortacılık alanında daha zengin içerik ve hizmet kalitesi anlamına gelecektir.

Axa Trafik Sigortası

Dünya da insan nüfusu kadar araç sayısı var neredeyse ve her gün milyonlarca araç trafiğe çıkıyor. Bu araçların trafikte seyretmesi beraberinde riskleri de getiriyor. Bu risklerin bu kadar fazla olması ise sürücülerin kendilerini garantiye almasına ihtiyaç duyuluyor. Bilindiği üzere trafik sigortası zorunlu olan bir uygulamadır ve trafikte seyir halinde olan her türlü aracın sigortasının olması gerekir. Sigortası olmayan bir aracın trafikte hareket etmesine izin verilmeyeceği gibi bu aynı zamanda cezaya tabi olan bir durumdur.

Bunun için de sürücüler uygun fiyatlı sigorta firmaları bularak araçlarının sigortasının tam olmasını sağlarlar. Trafik sigortası zorunlu bir uygulamadır ancak verdiği hizmet karşı sürücünün maddi ve manevi tazminatlarını karşılamak zararlarının giderilmesini sağlamak. Kendi aracınız için bir şeyler yaptırmak istiyorsanız mutlaka kasko sigortası yaptırmak zorundasınız. İşte Axa Oyak sigorta bu anlamda hem trafik sigortası hem de kasko sigortası konusunda sizin için en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Zaten dünyada 3.büyük sigorta şirketi olmasının nedeni de bundan kaynaklanmaktadır.

Sigortacılık kurumsal olmayı gerektirir. İnsanların size daha fazla güvenebilmesi ve sigortalarınızı size emanet edebilmeleri ancak güven neticesinde sağlanabilir. 

31 Mart 2020
364 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al