Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ankara Sigorta Firmaları

Ankara Sigorta Firmaları

Sigorta sektörü her geçen gün kendisini daha da geliştirirken firmalarda rekabet içerisinde daha iyisini sunabilmek adına müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Bu anlamda Ankara sigorta şirketleri arasında bugüne kadar her zaman başarısını kanıtlamış olan HKsigorta 7/24 hizmet desteği vererek Ankara’nın en güvenilir ve en hızlı sigorta firması olarak kabul edilmiştir. Sigorta sektörünün genel amacına baktığımız zaman şöyle söyleyebiliriz ki insanların mallarını ve sağlıklarını güvence altına almayı amaçlar. HK Sigorta’nın sektör ile ilgili verdiği hizmetlerin bir bölümüne baktığımız zaman ise şunları görebilmeniz mümkündür. Bu doğrultuda istediğiniz sigorta ürününü alarak kendinizi veya malınızı güvence altına alabilirsiniz

Ankara Trafik Sigortası

Ankara sigorta firmaları arasında hizmet veren HKsigorta’nın verdiği hizmetlerden ilki ve Türkiye’de en çok talep edilen sigorta türü trafik sigortasıdır. Bu hizmetin alınmasının amacına baktığımız zaman zorunlu olan bir uygulama ve dolayısıyla bu sigortayı yaptırmanız halinde de trafiğe çıktığınızda karşı tarafa sizin aracılığınızla gelebilecek herhangi bir zararda devreye girecektir. Üçüncü şahısların mal ve sağlıklarını güvence altına alan sigorta Türkiye’de kara yoluna çıkan her aracın yaptırma zorunluluğu vardır.

Ankara Kasko Sigortası

Ankara sigorta firmaları arasında başarısından söz ettirmeyi başarmış olan HKsigorta’nın verdiği hizmetlerden bir tanesi de kasko sigortasıdır. Kasko sigortası isteğe bağlı olarak yapılır ve sizin aracınızda meydana gelebilecek her türlü hasarın karşılanmasını sağlar. Kasko sigortasını yaptırmak için herhangi bir neden olmasına gerek olmadığı gibi aynı zamanda da aracınızın güvenliğini sağlayabilmek içinde tercih edebilirsiniz.

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortasının amacı insanların sağlıklarını koruma altına alırken aynı zamanda alacağı sağlık hizmetinin kalitesinin de en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktır. Örneğin aniden başınıza gelebilecek herhangi bir sorunda hastaneye gittiniz ama devlet hastanelerinin halini zaten biliyorsunuz. Özel bir hastaneye gittiğinizde ise size çıkarılacak olan fark ücretlerinin boyutunun da yüksek olduğunu görürsünüz. Dolayısıyla bu noktada tamamlayıcı sağlık sigortanız varsa o zaman istediğiniz bir özel hastaneye gidebilir ve ekstra bir ücret ödemeden tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Konut Sigortası

Konut sigortası evinizi güvence altına alabilecek olan bir sigorta türüdür. Olası bir yangın, deprem, sel gibi durumda evinizi güvence alına alacaktır.

09 Ağustos 2019
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al