Ne Zaman Yol Yardım Hizmeti Alabilirim?

Ne Zaman Yol Yardım Hizmeti Alabilirim?

Aracınızla uzun yola çıktığınız zaman her an risklerle karşı karşıya olduğunu bilirsiniz ve bunun içinde bu riski göz ardı etmemeniz gerekir. Türkiye’de trafik cezaları inanılamaz derecede yüksektir bu nedenle ne kadar bilinçli bir şekilde hareket edilirse o kadar faydalı olacaktır. Günümüz teknolojisine sahip olan araçların yolculuk esnasında arıza yapmış olması bu araçların güvenlik nedeniyle kendisini kilitlemesine neden oluyor. Çözüm ise ancak bilgisayar yardımıyla ve uzman bir beceri sayesinde gerçekleşeceğinden dolayı aracın en yakın yetkili servise ulaştırılması gerekiyor. Elbette ki bu ulaşım çekici tarafından sağlanacağı içinde uzun yolculukta arıza her sürücüyü korkutan bir durumdur.

Araçların güvenliğini sağlayabilmenin yolu sigortasını yaptırmaktan geçiyor. Kasko sigortası ise bu noktada bir aracın güvenliğinin sağlanabilmesi için çok önemli teminatlardan birisi. Aracınıza kasko yaptırdığınız zaman ise tam bir koruma içerisine alıyorsunuz. Elbette burada ek teminatlarla da poliçenizi zenginleştirmek mümkün. Kasko sigortası içerisinde yer alan yol yardım hizmeti ise bu teminatlardan bir tanesidir. 

Sigorta firmaları yol yardım paketlerini müşterilerine kasko sigortası ile sunmaktadır. Bu paketler her sigorta şirketinde farklılık gösterebilir. Bunun içinde önemli olan konu kasko sigortanızı yaptırırken paket içeriğinde nelerin odlunu incelemeniz ve kararınızı ona göre vermeniz.

HKsigorta.com olarak biz kasko sigortasına ek teminat olarak yol yardım hizmeti eklenmesini de sağlayarak aracınızla uzun yol seyahatlerinizde güvende olmanızı sağlıyoruz. 

Yol Yardım Hizmeti Genel Teminatları

Aracınızın yolda kalması ve arızalanması halinde sizi en yakındaki anlaşmalı olan servise kadar götürecektir. Bu taşıma işlemi sırasında herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Kasko sigortanız olduğu içinde aracınızın arızasını ücretsiz olarak giderebilirsiniz.

Aracınızın anahtarının çalınması veya unutulması gibi durumlarda kilit hizmeti verilir ve bu hizmette size anahtarcı gönderilerek anahtar sağlanır. Bu işlem sırasında ise hiçbir ücret ödemezsiniz.

Lastik sorunlarıyla karşılaşan sigortalı için lastiğin değişimiyle ilgili hizmet verilir. Bu hizmette işçilik masrafını şirket, malzeme masrafını da sigortalı karşılar.

Bazen unutkanlıktan dolayı ya da aciliyetten dolayı aracınızdaki yakıtı hesap edemeyebilirsiniz. Bu da aracınızın yolda kalmasına neden olacaktır. Böyle bir durumda yol yardım hizmeti sizi en yakın benzinliğe kadar ulaştıracaktır.

03 Aralık 2019
356 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al