5 Dakikada Online Acil Sigortacı

5 Dakikada Online Acil Sigortacı

Ülkemizde gün içerisinde trafiğe çıkan otomobil sayısı 18 milyonun üzerinde ve bu rakamın yaklaşık olarak 3,5 milyonunda zorunlu trafik sigortası bulunmuyor. Bu belki etrafımıza baktığımız zaman alışık olmadığımız bir durum gibi geliyor ancak üzülerek söylemek gerekiyor ki milyonlarca kişi trafikte riskleri her zaman önünde gezmek durumunda kalıyor. Bunu bilimsel verilerek dayanarak konuştuğumuzda ise trafikteki her 4 araçtan bir tanesinin zorunlu trafik sigortası bulunmuyor. Bu ciddi bir rakam ve sigortasız bir araç dolaşıyor olmanın düşünüldüğünden de çok daha büyük riskleri olacaktır.

Zorunlu trafik cezası çok yüksek olsa da sürücüler yine de maddi kaygı düşünerek parasının olmadığını iddia edip trafik sigortasını yaptırmayı tercih etmeyebiliyorlar. Evet, biz bir cezadan bahsettik ancak bu yalnızca aracınıza kesilecek bir cezayla kurtulamayacağınız sonuçları beraberinde getirecek. Aracınız trafikten men edilerek otoparka çekilecek. Dolayısıyla otoparkta her geçen gün para anlamına geldiği gibi araçsız kalmış olmanızda artı bir konu olacaktır. Tahmin ediyorum ki böyle bir durumda yakalanan sürücüler bundan sonra ihmal etmeyeceklerdir. Ancak ilk kez yakalanan bir sürücünün aklında da 24 saat açık sigortacı var mı? Sorusu akla gelecektir.

24 saat sigortacı bulabilmenin en büyük avantajı özellikle ansızın gece yolculuğuna çıkmanız gerektiğinde ya da sigorta yaptırmayı unuttunuz ve gecenin bir vaktinde aklınıza geldi bu durumda gece açık olan bir sigortacı arayarak hemen sigorta işleminizi yaptırabiliyorsunuz. Biz HKsigorta olarak size günün her saatinde 5 dakikada sigorta işlemi yapabiliyoruz. Acil sigorta günün her saatinde yapılabildiği için oldukça avantajlı bir sistem. İnternet üzerinden nerede olursanız olun sigorta işleminiz dakikalar içerisinde yapıyor ve ödeme işlemini tamamlıyorsunuz. Bu da sizin bir sigortacı arama ihtimalinizi ortadan kaldırmış olduğu gibi en büyük faydası da yolculuğunuz sırasında güvende olmanızı sağlıyor. Sigorta araçlar için zorunlu bir uygulama ve dolayısıyla sigortasız olarak seyahat etmiş olmanın getirdiği riskler çok fazla. Kazaların beklenmedik bir zamanda gelebileceği göz önünde bulundurulduğunda aracınızla kaza yapmış olmanız halinde sigortanız yoksa bu durumda hayatınız maddi manevi olarak çok ciddi bir şekilde etkilenilebilir. Dolayısıyla en alt limitten yapılacak olan bir sigorta sizi pek çok masraftan da kurtarmış olacaktır.

16 Ağustos 2019
674 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al