2022 Volkswagen Multivan İnceleme

2022 Volkswagen Multivan İnceleme

Volkswagen, yeni tasarıma, daha esnek bir iç mekana ve ilk kez hibrit seçeneğine sahip yeni Multivan’ı tanıttı.

VW Multivan, mevcut Volkswagen Caravelle’nin yerini alıyor ve sürücülere istedikleri her şekilde kullanabilme özgürlüğü sunuyor. Toplamda 7 adete kadar koltuğun bulunduğu araç, pratiklik, konfor ve güvenliğin mükemmel kombinasyonunu alıcısına sunuyor.

2022 Volkswagen Multivan Dış Tasarımı Nasıl?

Volkswagen Multivan’da modern ve dinamik bir görüntü için yatay bir tasarım çizgisi ve tam genişlikte ızgara ile yeni bir görüntü sağlanmış. A sütunları görünürlüğü artırmak için yeniden şekillendirilirken, benzersiz ön ve arka ışıklar araca farklı bir hava katmış.

Volkswagen Multivan 1.941 mm genişliğe, 4.973 mm uzunluğa, 1.903 mm yüksekliğe ve 3.124 mm dingil mesafesine sahip. Aracın bir de 5.173 mm ölçülerinde daha uzun versiyonu bulunuyor.  Bunların tümü aerodinamiği iyileştirmek, yakıt tüketimini azaltmak ve menzili artırmak için eklenmiş özellikler. Volkswagen 19 inç jantlarla Multivan, Life ve Style” olmak üzere üç farklı seçenek sunuyor.

Aracın genel özellikleri içinde panoramik cam, hareket kontrolü ile çalıştırılabilen elektrikli arka kapak ve elektrikli kayar kapılar da var.

VW Multivan’da standart LED farlar eklenmiş. Karşıdan gelen sürücülerin gözlerini almaması için uzun farlarda etkileşimli IQ. LIGHT – LED matrix teknolojisi kullanılmış. 

2022 Volkswagen Multivan İç Tasarımı Nasıl?

Yeni Volkswagen Multivan’ın içi, yenilikçi yüzüyle daha modern, daha esnek ve ferah tasarlanmış. Aracın arkasında bulunan 5 koltuk istenilen şekilde hareket ettirilebiliyor ve çıkarılabiliyor. İkinci sırada bulunan koltuklar 180 derece döndürülerek içeride farklı bir konsept oluşturulabiliyor. Üçüncü sıradaki tekli koltuklar ise isteğe bağlı olarak çıkarılabiliyor.

Aracın içinde konfor tam düşünülmüş ve dizayna uygun olması açısından masa eklenmiş. Ortada bulunan ray kullanılarak masa istenilen oturma sırasına doğru hareket ettirilebiliyor. Ön kabinde ortadaki el freni kaldırılarak orta konsol yok edilmiş. Doğal olarak aracın önünden baktığınızda arkaya kadar düz bir zemin dikkat çekiyor.

Hksigorta.com sitemizden Ankara kasko sigortası teklifinizi alabilir, aracınıza yaptıracağınız kasko sigortasıyla olası kazalara karşı aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz değerli hediyelerden faydalanın. Sadece kasko poliçesi için teklif alın yeterli.

20 Haziran 2021
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al