Yeni Sürücüler için En İyi 5 Otomobil

Yeni Sürücüler için En İyi 5 Otomobil

Yeni bir sürücü olduğunuzda düşünmeniz gereken çok şey var. Beyninizin hızlı bir şekilde gaz pedalından fren pedalına geçmesini ve geri dönmesi, yağmur yağarsa ön cam sileceklerinin nerede olduğu, yanlışlıkla sağa dönüş sinyalini açtığınızda ne yapmanız gerektiği ve yeni bir araba alırken sizin için hangisi en iyisi?

Doğru arabayı seçmek stresli olabilir. Hissettiğiniz gerginliğe daha fazla baskı yapmaması için bizde seçmeniz gereken araç modellerinden birkaç tanesini sizin için listeleyelim istedik.

1. Honda Civic

Honda Civic çok yönlü bir otomobil ve oldukça çekici. Piyasadaki en güvenilir araçlardan biridir ve parçaları çok kolay bir şekilde bulunabilir

2. Hyundai Elantra

Hyundai Elantra, 5 yıldızlı çarpışma testi derecesi ile tanınır. Kapsamlı bir araç ve altı hava yastığına sahiptir. Bu geniş ve şık arabanın iyi bir garantisi ve tek başına standart modellerinde bir sürü teknoloji güncellemesi var.

3. Toyota Prius

En İyi Güvenlik seçimlerine sahip araçlardan biri Toyota Prius’dur. Dört fren sistemi, araç denge kontrolü ve fren asistanı ile bu arabaların neden bu kadar çok satıldığını görmek kolaydır.

4. Honda Accord

Honda kilitlenmeyi önleyici frenler ve denge kontrolü gibi standart güvenlik özelliklerine sahiptir. Orta büyüklükte bir araba olması, bir kaza durumunda ona ekstra bir güvenlik önlemi sağlar.

5. Subaru Forester

SUV’ler genellikle yeni sürücüler için tavsiye edilmez. Ancak Subaru Forester bir geçittir. Islak veya karlı yollarda optimum çekiş gücüne sahiptir. Büyük bagaj alanı ve daha az kör noktasıyla, çoğu arabadan daha iyi bir çepeçevre görüş sağlar.

Yukarıda bilmeniz gereken 5 adet otomobilden bahsettik ve bu otomobillerin en önemli özelliği kendi segmentlerinde iyi olması ve güvenli olmasıdır. Yeni bir sürücünün her zaman kaza ihtimali olduğunu düşündüğümüzde öncelik aracın güven veriyor olması ve sonrasında da konforlu olmasıdır. Güvenli bir otomobil hem sürücünün hem de sürücüyü bekleyen yakınlarının içini rahat tutacaktır.

Yeni bir sürücüyseniz ve yukarıdaki otomobillerden herhangi birini ya da benzerini almışsanız aracınızın Ankara trafik sigortası en uygun fiyatlarla Hksigorta.com adresinden yapılabilir. Tek tık uzağınızdayız.

19 Eylül 2020
430 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al