Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Trafik Sigortası Sorgulama Ankara

Trafik Sigortası Sorgulama Ankara

Trafik sigorta sorgulama işlemi sayesinde aracınızın sigortasının bitip bitmediğini ne kadar sure kaldığını öğrenebiliyorsunuz. Sigorta sorgulama işlemini yaparken TC kimlik numaranızla bu işi yapabiliyorsunuz bu sayede ruhsatınız yanınızda olmasa bile sorgulamanızı tamamlamış oluyorsunuz. Üstelik bu yöntem sayesinde sigortanızı yaptırdığınız acentenizin sigortanızı yenileyip yenilemediğini ve teminatlarınızı detaylı bir şekilde öğrenebilmiş oluyorsunuz. Trafik sigortası otomobiller için çok önemlidir çünkü amacının karşı tarafın hasarlarını karşılamak olduğunu düşündüğünüzde sigortanızın olmaması halinde ciddi bir maliyet ortaya çıkacağını da görebilirsiniz.

Trafik sigortası sorgulama işlemi internet üzerinden online olarak yapılmış olduğundan dolayı bağlantınızın olduğu her yerde bunu rahatlıkla yapabilme imkanı da bulmuş oluyorsunuz. Eskiden sürücüler ruhsatlarının yanı sıra trafik sigortalarının da olması gerekirdi ancak günümüzde artık sistemde her şeyin otomatik olarak görüntülenebiliyor olması sayesinde bu evrakların da yanınızda olmasına gerek kalmamış oluyor.

Kasko Sigortası Sorgulama

Kasko sigortası sorgulama işlemi sayesinde kasko sigortanızın bitiş tarihini öğrenebiliyorsunuz. Bu işlemde de aynen trafik sigortası sorgulama da olduğu gibi kimliğinizin yanında olması ya da kimlik numaranızı biliyor olmanız yeterli olacaktır. Kasko sigorta poliçeniz yanınızda olmasa bile ihtiyacınız olan tum bilgileri de rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. 

Ankara Trafik sigortası Teklifi Alın

Türkiye’de trafik sigortası zorunlu olan bir uygulama ve yapılmaması halinde cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Maliyet hesaplaması yaparak trafik sigortanızı yaptırmamanız halinde ise karşılaşacağınız maliyet tablosu çok daha fazla olabiliyor. Kasko sigortası ise bunun tam tersine işleyen bir durumdur. Kasko sigortası isteğe bağlı olarak yapılabilir. Amacı ise sizin aracınızda meydana gelebilecek olan masrafların karşılanmasını sağlamaktır. Ücretsiz olarak karşılanacak olan masraflarınızı az bir ödemeyle de tamamlamış olursunuz.

Trafik Sigortası Poliçe Bilgileri

Trafik sigortasında poliçe bilgilerinizi öğrenmenin yolu yalnızca sorgulamanız ya da belgenizin elinizde olmasıdır. Kimlik numaranızla yapılacak olan bu işlem neticesinde de gerekli olan tüm bilgileri öğreniş olursunuz.

Trafikte olası bir hasar sonrasında trafik sigortası çok önemlidir. Bunun içinde sigortanızı mutlaka yaptırmanız gereklidir. 

Hksigorta.com’dan kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir sigorta poliçenizle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. 

13 Aralık 2019
110 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al