Ticari Kredi Kartı Kimler Nasıl Alabilir?

Ticari Kredi Kartı Kimler Nasıl Alabilir?

Ticaretle uğraşan insanların maddi anlamda para alışverişleri çok olur. Dolayısıyla anlık olarak yaşanabilecek olan gelişmelerinde maddi açıdan hızlı bir şekilde sonuçlanması gereklidir. Bu noktada ticaretle uğraşan insanların akıllarına gelen ilk soru işareti de ticari kredi kartlarıdır. Peki, ticari kredi kartı kimler alabilirler.

Ticari kredi kartları banka tarafından firma sahiplerine verilir. Buradaki amaç harcamaların kart üzerinden yapılabilmesini sağlamaktır. Ticari kredi kartları firmaların ödemelerini düzenli bir şekilde yapmalarının y anı sıra aynı zamanda nakit akışlarının da sağlanmasına olanak tanır. Bu sayede gelir ve gider dengesi de tutturulmuş olacaktır.

Ticari kredi kartı kullanan firmaların rakipleriyle aralarında her zaman bir avantaj vardır o da paralarını doğru yönetebilmeleri ile olur. Bu sayede masraflarda kontrol altına alınmış olacaktır. Ticari kredi kartları özellikle de KOBİ’ler ve de çiftçiler için avantajlıdır.

Ticari Kredi Kartı Almak İstiyorum?

Ticari kredi kartlarının ayrı bir kullanım şekli yoktur. Sıradan kredi kartı ile aynı şekilde işlem yapılabilir ancak bazı kartlar üzerinde firmanın adı yazıyor olabilir. Ticari kredi kartlarında da taksit yapma imkanı vardır.

Ticari kredi kartınızı alırken başvuru esnasında sizden firmanızla ilgili olan evraklarda talep edilir ve bu evrakların incelenmesi sonucunda şirketin kredi sicil notu tespit edilir. Tüm bu bilgiler bir araya getirildikten sonra kartın onaylanması sağlanacaktır. Eğer ki kart onaylanırsa bu durumda istenilen limit daha sonrasında belirlenebilecektir. Burada limit olarak normal bir kredi kartının üstünde bir rakam söz konusu olacaktır.

Ticari Aracınıza Kredi Kartına Taksitli Kasko Sigortası İmkanı

Kasko sigortasının yüksek olmasından şikayet eden müşterilerimize kredi kartına özel taksit imkanları sağlayabiliyor ve ödeme kolaylığı ile araçlarını güvence altına almalarını sağlıyoruz. Kasko sigortası sayesinde aracınıza beklenmedik bir şekilde gelebilecek olan zararlara karşı maddi olarak kendinizi daha rahat hissedebiliyorsunuz. Kasko sigortası aracınıza beklenmedik zamanda gelebilecek hasar durumunda size maddi destek sağlayabilecek bir güvencedir. Hksigorta.com’dan yaptıracağınız Ankara kasko sigortası sayesinde aracınıza binmenin keyfini yaşayacaksınız. Yaptıracağınız ek teminatlarla da bu güvenceyi daha da artırmak sizin elinizde.

Hksigorta.com sigorta konusunda her zaman yanınızda.

14 Temmuz 2020
388 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al