Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Özel Hastaneler

Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Özel Hastaneler

Tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almak istiyorsunuz ancak kafanızdaki soru işaretinde de bu sigortanın hangi hastaneleri kapsadığını merak ediyorsunuz. Bizde bu yazımızda buradan yola çıkarak siz değerli müşterilerimiz için tamamlayıcı sağlık sigortasına anlaşmalı özel hastaneler hakkında bilgiler verelim istedik.

Öncelikli olarak şunu belirtelim ki tamamlayıcı sağlık sigortası almak istiyorsanız mutlaka SGK’lı olmanız gerekiyor. SGK kaydınız yoksa bu durumda bu sağlık sigortasından yararlanabilmeniz mümkün değildir. Özel hastanelere gittiğiniz zaman bilindiği üzere size ciddi bir fark ücreti çıkarılıyor ve bu fark ücretiyle aldığınız sağlık hizmetini değerlendirdiğinizde cebinizden çıkan ciddi paraların olduğunu da görüyoruz. Evet, bir özel hastanede tedavi olabilmek hem konfor hem de kalite bakımından çok önemli ve faydalıdır. Ancak bunun içinde her özel hastaneye gidemezsiniz. Bazı özel hastanelerin muayene ücretlerinin ve diğer ücretlerinin pahalı olması ister istemez sizin bu hastanelerden hizmet almanızı kısıtlayacaktır. Dolayısıyla sağlığınız söz konusu olduğunda ya ortaya çıkan yüksek faturayı ödemek durumundasınız ya tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıracaksınız ya da devlet hastanesine gideceksiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında her sigorta firması farklı özel hastanelerle anlaşma sağlamıştır. Bunun içinde ilk olarak sigortanızı yaptırırken poliçenizdeki teminatları detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor. Poliçede sizin için gerekli olan tüm bilgiler yazılacaktır.

Hksigorta.com’dan tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak, anlaşmalı hastaneleri ve size yakın olanları rahatlıkla görebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası primi İstanbul dışındaki iller için daha da uygundur. Özel sağlık sigortası fiyatlarının yaklaşık 3’te 1’i kadardır. Destekleyici sağlık sigortası ile fark ödemeden hizmet alırsınız. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları ister yatarak, ister yatarak ve ayakta tedavi beraber olmak üzere kişilerin tercihine göre belirlenecektir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmeniz için tek şart SGK’lı olmanız ve 60 yaşından küçük olmanızdır. Bu şartları tutan herkes tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti alabilecektir. Tamamlayıcı sağlık sigortası istediğiniz özel hastaneden yararlanabilmenin en ekonomik yoludur. Bunun için sık özel hastanelere giden biriyseniz o zaman tamamlayıcı sağlık sigortası sizin için ideal bir tercih olacaktır. Alacağınız ayakta ya da yatarak tedavi teminatı sayesinde özel hastanede size çıkarılacak olan fark ücretini ödemek durumunda kalmazsınız.

31 Aralık 2019
151 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al