Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Sürücülerin Cep telefonunda Olması Gereken Uygulamalar

Sürücülerin Cep telefonunda Olması Gereken Uygulamalar

Büyük bir şehirde otomobil kullanıyorsanız o zaman gün içerisinde harcayacağınız vaktinde ne kadar fazla olduğunu bilirsiniz. Hatta İstanbul gibi büyük ve karmaşık bir şehirde yaşıyorsanız o zaman trafikte geçen zamanın neredeyse günün 3’te birine denk geldiğini de bilirsiniz. Sabah işe giderken saatlerce yol kat ediyor olmanız, toplantılara giderken yollarda geçen zaman ve akşam evinize dönerken yine aynı kayıp zaman. Trafik hepimizin hayatını etkiliyor ve bir kısmımızın da neredeyse gününün tamamını işgal ediyor. Durum böyle olduğunda ise artık yeni sektörlerinde ortaya çıkmış olduğunu biliyoruz. Yani trafikte bizim seyrimizi kolaylaştıracak uygulamalar. Hatta yazılım firmaları insanların yaşadıkları bu sorunu gördüklerinden ve kendileri de yaşadıklarından dolayı ücretsiz olarak hizmet veriyorlar.

Zamanını trafikte harcamak zorunda kalanlar için farklı ve pratik olabilecek bir takım uygulamalar var ve bu uygulamalara da her gün bir yenisi daha ekleniyor. Bizde bu makalemizde cep telefonunuzda olmazsa olmaz olan bu uygulamalar hakkında size detaylı bilgiler verelim istedik.

Hazırsanız hemen başlayalım.

Google Maps

Google’ın harita özelliği bilindiği gibi sürekli olarak güncelleniyor ve doğru bilgiler sunabilme adına sürekli olarak geliştiriliyor. Google Maps’in amacı bir sürücünün ya da yayanın A noktasından B noktasına nasıl gidebileceğini gösteriyor. Bir diğer anlamda ise navigasyon sistemi fakat kendisini öyle değerlendirmiyor. Yol durumunu da gösteren biz özelliği mevcut. Zamandan tasarruf etmek ve gideceğiniz yere en trafiksiz yol ya da en kestirme nereden gidilmesi gerekiyorsa size yardımcı oluyor.

Mobil Kaza Tutanağı

Bahsettiğimiz konu canınızı sıkacak olsa da bir kaza anında yanınızda kaza tespit tutanağınız olmayabilir ya da aracınızda gereksiz gördüğünüz için bulundurmaya bilirsiniz. Bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan kaza tespit tutanağını artık kendiniz direk tutabilir ve dijital olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde işlemlerinizin daha kolay olacağını söyleyelim.

HGS

Sık seyahat eden biriyseniz mutlaka sizinde HGS’niz vardır yoksa da mutlaka olmalıdır. Her geçen gün ücretsiz yolların daha kalabalık olması ise şehirler arası yolculuklarda size daha fazla zaman kaybettiriyor. Bunun için aracınıza HGS aldığınız zaman ücretli yollardan takılmadan geçebilirsiniz.

03 Temmuz 2019
149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al