Sompo Aylık Kasko Sigortası

Sompo Aylık Kasko Sigortası

Sompo Sigorta A.Ş.’den 1 Aylık Kasko

İnsan hayatının değerli olması bir yana hiç beklemediğimiz bir anda karşılaşacağımız pek çok sorun da bizi ciddi derecede rahatsız edebiliyor. Örneğin aracınızla seyir halindeyken bilmeden yaşayacağınız bir kazada suç sizde olsun ya da olmasın ister istemez can sıkıntısı yaşarsınız. Hatta suçun sizde olması ise ortaya çıkacak olan zararın boyutlarını da daha yukarıya çıkarır. İşte bunun için gerek trafik sigortası gerekse kasko sigortası her zaman çok önemli olmuştur.

İnsanlar olası ihtimaller doğrultusunda düşündüğünde kasko sigortasını yaptırmak zorundadır. Kasko isteğe bağlı olan bir sigorta türüdür. Bunun için isteyen yaptırır isteyen yaptırmaz. Ancak bazı durumlarda kaskonuzu uzun süre boyunca yaptırmak istemeyebilirsiniz. Hayatınızda önemli bir yere sahip olan aracınızın başına gelebilecek beklenmedik kazaların, değişen çevresel ve ekonomik şartların sizi etkilemesine izin vermeyin. Sompo aylık araç kasko sigortasında kazanan her zaman siz olacaksınız.

Kredi kartı limitinize bloke koymadan aylık 30 TL’den başlayan prim ödemeleri ve dilediğiniz zaman mevcut hasarsızlık kademesi ile Genişletilmiş Artı Kasko poliçesine geçiş yapabilmeniz Aylık Kasko ile mümkün!

Aylık Kasko Var Mı?

Bu soru bazılarının aklına geliyor, ama sormaya da çekiniyor olabilir. Merak edenlere hemen belirtelim evet aylık kasko sigortası Sompo Sigorta sayesinde artık mümkün. Firma başlattığı bu yeni hizmetiyle de artık önemli bir devrin başlatılmış olduğunu gösteriyor. Sistemin ne şekilde işleyeceği ise merak ediliyor, lakin sigorta yetkilileri sigortalılarına buraya değil elde edecekleri avantaja odaklanmasını istiyor. Aylık ödenecek rakamların düşük olması ise bu avantajı daha da artıran en önemli konular arasında yer alıyor. Kısacası şunu söyleyebiliriz ki ister sıfır bir aracınız olsun isterseniz ikinci el aracınız kasko sigortanızı aylık olarak yaptırarak aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Bu sayede size güvenli bir sürüş ortamı da hazırlanmış olacaktır. Bir sürücünün araç kullanırken kendini psikolojik olarak ve fiziksel olarak rahat hissediyor olması kaza riskini en aza indirecektir. Bu sayede daha konforlu ve rahat bir araç kullanılmış olacaktır.

Hksigorta’dan 1 aylık kasko sigortası teklifinizi alın.

08 Mayıs 2020
687 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al