Sıfır Araba İçin Kaskonun Önemi

Sıfır Araba İçin Kaskonun Önemi

Yeni araç alanların çekincesi araçlarının başına herhangi bir şeyin gelme ihtimalidir. Bunun için sıfır araç alırken öncelik bu aracınızı güvenli hale getirebilmek. Bunun içinde ihtiyacınıza uygun olan poliçeyi bulabilmeniz önemlidir. Özellikle de kasko sigortasında teminat limitleri ve kapsamlarını araştıran sürücüler, satın almak istedikleri poliçenin araçlarının ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadıkları yönünde soru işaretleri ile karşılaşabiliyorlar.

Sıfır araçların kasko sigortasında ihtiyacı olan teminatlar ikinci el araçlara göre daha farklı olabilir. Nedeni ise bu araçların piyasa değerinin yüksek olmasıdır. 

Hksigorta.com sıfır aracınızı kasko değeri üzerinden güncel değerler doğrultusunda sigortalayacaktır.

Sıfır Araç Kaskosunda Avantajlı Teminatlar

Sıfır araçlar ikinci el otomobillere göre daha yüksek değere sahiptir. Dolayısıyla bu da aracın kasko değerinin yüksek olmasını sağlayacaktır. Bu da kasko fiyatına doğrudan etki eder. Sıfır aracınızda kasko poliçesinden minimum faydayı alabilmek için özel teminatlara dikkat edilmesi gereklidir. Verimi alabilmek için de bazı özel teminatlara dikkat etmek gerekir.

Sıfır Araç Teminatı

Sıfır kilometre arabalara özel, “sıfır araç klozu” adı verilen bu teminat, yeni araba almak isteyen sürücüler için en önemli güvencedir. Bu teminat ile sıfır kilometre olarak alınan bir aracın, ilk bir yıllık poliçe dönemi içerisinde karışacağı bir kaza sonucunda kullanılamaz hale gelmesi riski güvence altına alınmaktadır.

Sıfır aracınıza kasko sigortası yaptınız ve aracınızla kaza yaptınız. Kazanızın oranı % 70’in üzerindeyse bu durumda hiç uğraştırılmadan size anahtar teslim fiyatı ödenir. 

Sıfır araç kasko teklifi

Çalınma ve Çalınmaya Teşebbüs Teminatı

Sıfır otomobiller her zaman caziptir ve bu caziplik hırsızlık içinde önemlidir. Aracınızın piyasa değerinin yüksek olması aynı zamanda hırsızlık ihtimalini de artıracaktır. Dolaysıyla araç çalındıktan sonra bulunmasına kadar geçen sürede ortaya çıkan maddi hasarlarda devreye giren çalınma ve çalınmaya teşebbüs teminatı, araç sahibini büyük bir maddi yükten korur.

Sıfır Araç Kaskosu

Henüz almadığınız fakat almayı düşündüğünüz bir araç için de, Hksigorta.com üzerinden kasko poliçesi sorgusu yapabilirsiniz. 2020 her marka ve model araç için sitemiz üzerinden kasko poliçesi teklifi alabilirsiniz.

Sıfır bir araç sahibiyseniz kesinlikle kasko sigortası yaptırmalısınız.

04 Mart 2020
519 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al