Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Özel Sağlık Sigortasının Faydası

Özel Sağlık Sigortasının Faydası

Özel sağlık sigortası avantajlı sağlık hizmeti alabilmek için ihtiyaç duyulan bir sigorta ürünüdür. İnsanlar hayatları boyunca bir takım sağlık sorunları yaşayabilirler. Dolayısıyla beklenmedik bir anda yaşanabilecek sağlık sorunlarında en iyi tedavi imkânlarından yararlanmakta insanın kendisini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Genellikle biz insanlar başımıza bir iş gelmeden özel sağlık sigortasının farkına varamıyor ve işi tamamen maddi bir kayıp olarak görüyoruz. Yaşanan sorunların ise ne kadar büyük olabileceği tahmin edilmediğinden dolayı da büyük bir sorun yaşadığımızda canımız sıkılmaya yetiyor ve pişman oluyoruz. Özel sağlık sigortasında büyük masraflar karşılanıyor ancak siz cebinizden hiçbir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Evet, belki SGK var benim özel sağlık sigortasına ihtiyacım yok diye düşünebilirsiniz. Ancak bir devlet hastanesine gidip günlerce randevu sırası ya da kuyruk beklediğinizde bunun ne kadar sıkıntılı olduğunu anlıyorsunuz. Özel sağlık sigortası SGK’nızın desteklediği bir sigorta turudur ve avantaj sağlar.  Bu sigortanın sağlamış olduğu avantajlar ise şu şekilde belirtilebilir.

Özel sağlık sigortası fiyatları Ankara. TIKLAYIN.

Özel Sağlık Sigortasının Avantajları

Kaza durumunda rahatsızlanmanız ya da normal bir zamanda hastalanmanız durumunda devlet hastanesinde yer bulamayabilir ya da çok sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda anlaşmalı olan özel sağlık kuruluşlarını tercih etme şansınız olacaktır. Özel sağlık kuruluşlarında muayene olduğunuzda ya da tedavi gördüğünüz ödeyeceğiniz para miktarı sigortanız olmadığınızda ödeyeceğiniz bedelden oldukça düşük olacaktır. Çok büyük masraflarda da özel sigortanız sizi büyük sıkıntılardan kurtarmış olacaktır. Üstelik bu durum poliçe süresi boyunca yani 1 yıl devam eder.

İstediğiniz özel sağlık kuruluşunu seçebilme özgürlüğüne sahip olabileceğiniz gibi istediğiniz doktordan da sağlık hizmeti alabileceksiniz. Seçtiğiniz özel sağlık kuruluşundan konforlu ve kaliteli hizmet alırken bu sayede ne kadar özel olduğunuzu da hissedersiniz. Satın aldığınız ürüne ve poliçe şartlarına bağlı olarak ayakta ve yatarak olduğunuz tedavilerinizin masrafları yurt içinde karşılandığı gibi yine poliçe şartlarına bağlı olarak yurt dışında da güvence altına alınır.

Kısacası özel sağlık sigortası olan bir kişi hasta olmaktan ve özel hastaneye giderek tedavi olmaktan korkmaz. Hastaneye gittiğinde doğrudan hastalığına ve tedavisine odaklanır. Konforlu bir tedavi hizmeti alarak problem yaşamaktan kurtulur.

14 Şubat 2020
111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al