Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Özel Hastane Doğum Fiyatları

Özel Hastane Doğum Fiyatları

Hastane doğum fiyatları 2020 yılında artan medikal enflasyon ve ülkenin içinde bulunduğu olumsuz ekonomik dönem sebebiyle oldukça arttı. Ankara’da farklı ilçelerde, çevre semtlerde beğeninizi kazanacak ve tercih edebileceğiniz çok sayıda özel hastane bulunmaktadır. Bu hastanelerde görev yapan kadın doğum uzmanları anne adaylarının yakından tanıdığı ve sosyal medyada oldukça aktif paylaşımlarda bulunan doktorlardır. Hastane doğum fiyatları,  doğum yapmak için tercih edeceğiniz hastanedeki sunulan hizmetler, hastane standartları ve artan talep ile oluşan bir fiyat/ değer dengesine sahiptir. Dolayısıyla bundan sadece birkaç yıl önce çok ekonomik olduğunu düşündüğümüz bir özel hastane, bugün alacağınız fiyatlarla sizi şaşırtabilir.

Hastane Doğum Fiyatları

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın Ankara’da doğum yapmak için en çok tercih ettiği hastaneler arasında; Liv Hospital Ankara,  Medicana Ankara, Medical Park Ankara,  Koru Hastanesi, Akay Hastanesi ve Ortadoğu Hastanesi, SGK anlaşmalı hastaneler arasında sayılabilir.

Özel sağlık sigortası kullanan sigortalılarımızın, doğum için SGK anlaşması olmayan hastanelerden sırasıyla;  Memorial,  Güven Hastanesi, TOBB ETÜ ve Bayındır Hastanesini tercih ettiğini de söyleyebiliriz. Son beş altı yıldır bir alışkanlık kazanan paket hizmetlerin fiyatlarına gelince,

SGK anlaşmalı hastanelerde, muayeneler, tahliller ve doğum eyleminizin tamamı için 4.000 TL ile 7900 TL arasında, SGK anlaşması olmayan özel hastanelerde ise, 8.500 TL ile 13.000 TL arasında bir bütçe için hazırlıklı olmalısınız.

Ekonomik Hastane Doğum Fiyatları

Ankara’da doğum için tercih edebileceğiniz tüm özel hastaneler; Sigorta şirketlerimizin desteği ile anlaşmalı kurumumuzdur. Dolayısıyla hangi hastaneyi tercih ederseniz edin… Mutlaka sizin için avantajlı bir fiyata sahibiz. Özel Hastanelerle yıllık olarak yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde, sizin hastanelerden bireysel olarak alabileceğiniz fiyatlardan çok daha ekonomik fiyatlarla doğum paketleri hazırlıyor ve size sunuyoruz.

Ayrıca sağlık sigortası kapsamında sunduğumuz, Hamileyken Doğum Paketlerimiz, vergi avantajı desteğiyle doğum harcamalarınız için ödemeyi planladığınız tutarlarla kıyaslandığında  %30 ile %45 oranında fiyat avantajı sağlıyor.

Hksigorta.com’dan hamileyken doğum paketlerimiz için hemen teklif alın.

Doğum Sigortası ile Hastane Doğum Fiyatları

Doğum Sağlık Sigortaları sektörde çok sayıda sigorta şirketinde, hamilelikten önce 1ay, 3ay, 6ay ve 12 ay önce yapılabilmektedir.

19 Nisan 2020
110 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al