Maaş Müşterisi Olmanın Avantajı Var mıdır?

Maaş Müşterisi Olmanın Avantajı Var mıdır?

Bankalar maaş müşterilerine karşın her zaman ayrıcalıklı davranır bu nedenle de dönemsel aralıklarla onlara çeşitli kampanyalar ve indirimler sunarak avantajlı olduklarını hissettirmeye çalışırlar. Bankadan alacağınız maaşınız neticesinde bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzda gelir belgesi ve diğer farklı evrakları talep etmezler. Bu da size hem zaman açısından hem de gereksiz prosedürlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Birçok banka maaş müşterilerine düşük faizli krediler ve taşıt kredisi gibi seçenekler sunabiliyor. Hatta MTV ve trafik sigortasına ekstra taksit ekleyen bankalarda mevcut.

Bunun yanı sıra bankanın maaş müşterilerine ayrıcalıkları da bitmez. Örneğin gişe işlemlerinde sıra beklemeden kartınızın tanıtılmasıyla işleminizi hızlandırabilirsiniz. Kartınız size tüm bankacılık işlemlerinizde ayrıcalık sağlayacaktır.

Yapmanız gereken tek şey sıramatiklerden sıra alınırken kartınızın kullanılmasıdır. Maaş müşterisi olmanın ayrıcalıkları saymakla bitmez bunun içinde tavsiyemiz bankacılık işlemleriniz için kendi bankanızı tercih etmenizden yana olacaktır.

Ankara Kasko Sigortası Teklifi Al

Banka Müşterisine Kasko Sigortasında Ek Taksit

Kasko sigortası, trafik sigortasına göre daha yüksek maliyetli bir güvencedir. Dolayısıyla bankalar yılın belli dönemlerinde maaş müşterilerine güzellik yaparken sigorta şirketlerinden yapacakları alışverişlerde kampanya düzenleyerek taksit sayısını artırabiliyor. Kullandığınız bankanın böyle bir imkanının olup olmadığını ise bankayı arayarak ya da mobil bankacılık üzerinden kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Hksigorta.com ise trafik ve kasko sigortasında müşterilerine kredi kartı desteği sağlayarak çok sayıda taksit imkanı sunabiliyor.

 Bankalar maaş müşterilerinin bankacılık geçmişi ve maaşları konusunda fikir sahibi olduğundan dolayı onlara kredi ya da kredi kartı sunarken herhangi bir şekilde güçlük yaşatmazlar. Ancak burada elbette ki kredi notu da büyük öneme sahiptir. Bugün bankaların geneline baktığımız da tüketicileri maaşlarını kendilerinden almaları noktasında avantaj sağlamaya çalışmaktadırlar. Özellikle emekliler için konuşacak olursak onların maaş hesaplarına kendileri karar veriyor olması ile de pek çok avantajı sunmaya çalışıyorlar.

Sonuç olarak toparlayacak olursak bir bankadan maaş müşterisi olmak demek ayrıcalıklı olmanız demek olacaktır. Üstelik bazı bankaların maaş müşterilerinden havale, EFT gibi ücretleri de talep etmediklerini biliyoruz.

Hksigorta.com’dan yaptıracağınız sigorta ile kendinizi, aracınızı ve evinizi güvence altına alabilirsiniz.

15 Temmuz 2020
391 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al