Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL
Otomobil Yol Yardımı

Her ne kadar araç sürerken dikkatli olursanız olun şehir içi trafiğinde ya da şehirlerarası yollarda aracınızla seyir halindeyken ister istemez aksiliklerle karşılaşma ihtimaliniz var. Bunun için her ne kadar kendinizi ve aracınızı korumaya almaya çalışıyor olsanız da bazen üstesinden gelemeyeceğiniz durumlar karşısında mahsur kalabilirsiniz. Unutmamanız gereken şey trafikte seyir halinde olan tek sürücü siz değilsiniz ve karşı taraf sürücüden kaynaklı olarak sorunlarda yaşayabilirsiniz. Hatta bunu geçelim gözden kaçırdığınız en ufak bir ihmalde aracınızla giderken yolda kalmanıza neden olabilecektir. Yapılan istatistikler ve karşılaşılan sonuçlar gösteriyor ki en dikkatli sürücüler bile yolda başlarına gelebilecek olan sorunlardan dolayı sıkıntıya düşebiliyorlar.

Peki, aracınızla yolda kaldınız bu durumda yol ne yapmalısınız?

Araç Yol Yardım

Bazı sürücüler aracının bakımlarını eksiksiz bir şekilde yaptırıyorlar ancak yoğun trafik nedeniyle sürekli dur kalk yapmak ya da benzer durumlar aracın bir anda yolun ortasında istop edip kalmasına neden olabiliyor. İşte bu gibi durumlara karşın araç yol yardımı hizmeti sizin içine düşeceğiniz büyük bir sıkıntıdan da kurtarıyor. Sürücüler kasko ya da trafik sigortasına yapacakları ek teminatla birlikte yol yardımı hizmeti aldıklarında bu sorun basit bir şekilde ortadan kalkmış oluyor.

Yolda karşılaşabileceğiniz herhangi bir durumda araç yol yardımı sizin talebiniz sonrasında devreye giriyor ve aracınızı belli limit veya kilometre içerisinde en yakın servise kadar ücretsiz bir şekilde götürebiliyor. Üstelik bu yol yardımı almanın bedeli bir aracınızın yolda kaldığı zaman ödeyeceğiniz çekici parasından da çok daha uygun fiyatlı bu nedenle de bu hizmete ihtiyacınız olmasa bile kaybınız olmuyor. Ancak böyle bir durumun başınıza gelmesi halinde ise ciddi anlamda bir rahatlama sağlamış oluyorsunuz. Bir sürücünün aracıyla seyir halindeyken psikolojik olarak kendisini rahat hissediyor olması onun araç sürüşünü de pozitif yönde etkileyecektir.

Kaza ya da benzer durumlardan dolayı yolda kalma hali herkesin başına gelebilecek istenmeyen bir durum. Eğer ki aracınız şehir içinde bir yerde mahsur kaldıysa bu sizi belki de çok fazla etkilemeyecek ama işin bir de şehirler arası yolculuğunuz sırasında ve hiç araç geçmeyen bir yerde gerçekleştiğinde ciddi bir ferahlama sağlayacak. Üstelik o anda çekici için ödeyeceğiniz bir bedelinde olmadığını düşünürseniz gerçekten de çok güzel bir uygulama.

08 Mayıs 2019
205 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al