Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Kaskoda Çekici Hizmetinin Detayları

Kaskoda Çekici Hizmetinin Detayları

Bilmediğimiz bir yolda giderken aracımızın istenmedik bir şekilde arıza yapması bir araç sürücüsünün en büyük korkularının başında gelir. Tüm planlar iptal olduğu gibi aynı zamanda sürücü strese kapılacak ve zaten bilmediği bir yolda nasıl hareket etmesi gerektiği konusunda hiçbir fikri olmayacaktır. Neticede sizin o yolda olmanızın bir nedeni var ve aracınız bozulduğu için sizin tüm planlarınız alt üst olmuş durumda. Eğer aracınızda kasko sigortası varsa o zaman işiniz biraz daha kolay olacak. Çünkü tüm kasko sigortaları çekici hizmeti sağlıyorlar. Çekici hizmeti sizi içinde bulunduğunuz bu sıkıntılı süreçten kurtaracaktır.

Kasko sigortanızda bulunan çekici teminatınızla birlikte aracınız yerinden hareket edemeyecek durumdaysa o zaman çekici kullanılarak yerinden alınmasını ve bu sayede anlaşmalı olan bir özel servise ulaştırılmasını sağlar. Üstelik bu teminattan faydalanabilmek için aracın kaza geçirmiş olması şartı yoktur. Araçta meydana gelen herhangi bir arıza yüzünden aracın hareket edememesi durumu da çekici teminatı kapsamındadır. Burada önemli olan aracın bir şekilde hareket edemeyecek konumda olmasıdır.

Kasko teklifi al Ankara

Kasko sigortanızı yaptırırken çekici hizmeti almayı ihmal etmeyin.

Kasko Sigortasında Asistans Hizmeti

Bazı sigorta şirketleri, çekici teminatını ilave bir güvence olarak sunarken bazı sigorta şirketleri de asistans hizmetleri kapsamında bu hizmeti vermektedir. Ancak, genellikle bu teminat aracın onarım masraflarını içermez. Çekici teminatı hareketsiz durumdaki aracın bulunduğu yerden alınarak bir servise götürülmesi hizmetini kapsar.

Seyahat sırasında aracınızın aksamlarında oluşabilecek herhangi bir soruna karşı geniş bir güvence için yol yardım teminatı alınabilir. Yol yardım hizmetleri içerisinde sadece çekici hizmetleri değil, pek çok ek hizmet bulunmaktadır. Örneğin; araç, yakıtı tükendiği için de yolda kalmış olabilir. Bu durumda yol yardım teminatı sayesinde aracınızın en yakın akaryakıt istasyonuna götürülmesini sağlayabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri hakkında iletişim adreslerimizden bize ulaşabileceğiniz gibi bloğun alt bölümünden sorunuzu da yöneltebilirsiniz.

Aracınız için herhangi bir kasko sigortası yaptırmamış ve yaptırmak için fiyat teklifi almak istiyorsanız o zaman bizimle iletişime geçmeniz hızlı fiyat alma konusunda size fayda sağlayacaktır. Hksigorta.com olarak sizin için en uygun teklifi 5 dakika içerisinde hazırlayarak sunarız.

13 Mart 2020
95 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al