Öğretmenlere Kredi Veren Bankalar

Öğretmenlere Kredi Veren Bankalar

Bankalar herkes için kredi imkanlarını sonuna kadar açarken öğretmenler ve kamu çalışanları için kredi çeşitliliğini de sürdürmüştür. Öğretmenler için her yıl düzenlenen 24 Kasım öğretmenler gününe özel olarak bankalar kampanyalar düzenleyerek öğretmenlerin bu özel gününde onlara da destek olabiliyorlar.

Bankaların müşterileri için düzenlediği krediler arasında öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi seçenekleri bulunuyor. Öğretmenlerin düzenli ve sabit bir geliri olduğunu düşünürseniz her bankanın öğretmenlere kredi vermek isteyebileceğini görürsünüz. Ancak elbette ki burada yine kredi sicil notu devreye giriyor. Eğer ki kredi talep edecek öğretmenin sicili bozuk değilse o zaman kredi alamaması için herhangi bir neden de yoktur. 

Sabit geliri olanlar için pek bir şart öne sürmeden kolaylıkla kredi veren bankalar öğretmenler gününe özel düzenledikleri kredi kampanyalarıyla düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme imkanları ile kamu çalışanlarının acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanında olmaya devam edecektir. Her yıl belli aralıklarda ve özel günlerde kredi kampanyası düzenleyen bankaların faiz oranları o yılki faiz oranları baz alındığından her yıl uyguladıkları faiz oranları farklılık gösterecektir.

Bankaların başvuru kanalları olan internet bankacılığı, telefon bankacılığı Atm ve sms ile bilgilerinizin bulunduğu kısa mesajları atarak bireysel ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Vakıfbank ve Milli Eğitim Bakanlığınca tasarlanan ve banka tarafından verilen öğretmenim kart avantajından yararlanmak için de Vakıfbank şubesine başvurarak aidatsız kartınızı alabilirsiniz.

Garanti bankasından da kamu çalışanlarına özel verilen kredilere başvurarak Garanti Mortgage avantajı ile masrafsız konut kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Konut kredisi almak isteyen kamu çalışanları uygun faiz oranları ve masrafsız konut kredisi Mortgage kredi kampanyalarına başvuruda bulunmaları için en yakın Garanti bankasına başvuru yapmaları yeterlidir.

Ankara kasko sigortası teklifi al

Mesleğe Göre Sigorta İndirimi Var mıdır?

Bazı mesleklerle ilgili olarak sigorta firmaları indirim imkanı sağlamaktadır. Örneğin devlet memurlarına yapılan sigortalarda birtakım avantajlar sağlanabilir. Örneğin bağlı bulunduğunuz kurumun anlaşmalı olan sigorta firması size daha uygun fiyata sigorta işlemi yapabilecektir. Öğretmenlere özel kasko, trafik ve tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

13 Temmuz 2020
528 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ara ve Teklif Al