Kasko Sigortasında Mini Onarımlar

Kasko Sigortasında Mini Onarımlar

Kasko sigortasında mini onarım ufak hasarların karşılanmasında işinizin daha da kolaylaşmasını sağlayabilen bir hizmet teminatıdır. Mini onarım teminatı sayesinde kasko süreniz boyunca aracınızda meydana gelebilecek olan küçük onarımlarda ekstra bir bedel ödemezsiniz.

Mini onarım teminatı özellikle de trafiğin yoğun olarak yaşanmış olduğu büyük şehirlerde sürücülere artı bir avantaj sağlamak amacıyla sisteme dahil edilmiştir. Ancak bugün gelinen noktada sistemin bu faydasının farkındalığı da net olarak anlaşılamamıştır.

Mini onarım işlemi esnasında limitler dahilinde kalınması durumunda aracınız üzerinde yapılan hasarsızlık indirimi bozulmaz. Fakat bunun limitler içerisinde olup olmadığını servisinizden mutlaka öğrenmiş olmanız gereklidir.

Mini onarım teminatının kapsama alanını bildiğinizde zaman kaybetmez ve aracınızın tamirini de ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. 

MİNİ ONARIM TEMİNATINDA HANGİ HASARLAR VAR?

Mini onarım teminatının kapsamı aslında sizin düşündüğünüzden de çok fazladır. Örneğin aşağıdaki bilgileri sizinle paylaşabiliriz.

Kaportada Meydana Gelen Göçüklerde: Aracınızın kaportasında bazen hiç beklemediğiniz anda bir darbe neticesinde küçük göçük meydana gelmiş olabilir. Bu durumda mini onarım teminatı devreye girer ve göçüğün boyasız bir şekilde düzeltilmesini sağlar.

Boya Yamalarında: Dış darbeler neticesinde aracınızın kaporta ya da tampon aksamında çizilmeler meydana gelebilir. Burada küçük olan bu çiziklerin onarılma işlemine yama denilir. Mini boya yamaları ise mini onarım teminatı içerisinde yer alır.

Araç Döşemesi Tamirleri: Araçlar deri ya da kumaş döşemelere sahiptir. Dolayısıyla bu döşemeler üzerinde yırtıklar ve çizikler oluşabilir. (Örneğin; sigara yanığı) bu tamirler sayesinde aracınızın döşemesindeki hasarlarda görünmez. Bu işlem mini onarım teminatı içerisinde yer alır.

Ön Cam Tamiri: Araçların ön camları her zaman çatlama ve kırılma riski içermektedir. Dolayısıyla dış etkenlerden meydana gelebilecek olan herhangi bir durumda mini onarım teminatı ön camınızın tamir işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirecektir.

Kasko teklifi al Ankara

Kasko sigortanız kapsamında ihtiyaç duyacağınız mini onarım teminatına ve de bunun gibi diğer teminatlara sahip olmak istiyorsanız Hksigorta.com adresimizi ziyaret ettiğinizde sizlere en karlı avantajı sunabiliriz. .  7/24 – +90 312 221 00 11 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Size hızlı geri dönüş sağlayarak teklif belirtilecektir.

04 Eylül 2020
504 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al