2020 Kasko Araç Değer Listesi

2020 Kasko Araç Değer Listesi

Bu makalemizde size 2020 kasko araç değer listesi hakkında bilgiler vermeye çalışalım çünkü bu liste özellikle sürücülere kasko yaptırırken ve aracın motorlu taşıtlar vergisinin belirlenmesi esnasında Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından her ay belirlenir ve yayınlanır. Amacı ise araçların değerlerinin belirlenmesinde yardımcı olmak ve bu sayede aracın piyasa fiyatı belirlenmiş olacaktır. Liste ile aracın değerine göre kasko poliçesi de belirlenmiş olur. Kasko değer listesinin belirleyeceği konulardan birisi de aracın noter satış ücretleridir. Kısacası bu listede yer alan fiyatlara aracın piyasası belirlenmiş ve gerekli işlemlerin yapılması sağlanmış olur. Liste belirlenirken ise aracın yaşı, modeli, motor gücü gibi özellikleri göz önünde bulundurulur ve bunun için her aracın kasko değeri ile motorlu taşıtlar vergisi aynı değildir. 

Kasko fiyatı hesaplama Ankara

Aracına kasko sigortası yaptıracak olan bir kişi kasko değer listesindeki bilgilerden yola çıkarak aylık prim tutarı ve hasar durumu belirlenmiş olur. Araç kasko değer listesi 15 yaşına kadar olan araçlar için hazırlanır eğer ki araç 15 yaşından eski model ise bu durumda sigorta bedelleri sigortalı ile sigorta şirketi arasında mutabık kalınarak tespit edilir. 

Kasko Değer Listesi Hesaplama

Kasko değer listesine ulaşabilmek için öncelikli olarak sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede aracınız hakkındaki fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede aracınızın kasko değeri de ortaya çıkmış olacaktır. Kasko değer listesi hesaplaması sitemizden bize ulaşmanız halinde yapılarak size tekrar dönüş sağlanır ve en uygun fiyat teklifi de verilmiş olur. 2020 kasko araç değer listesi her ay olduğu gibi bir sonraki ayda da yeniden düzenlenerek belirlenir. Bu sayede bir sonraki ayda aracına kasko sigortası yaptırmak isteyen bir sürücü bazen sürprizlerle karşılaşabileceği gibi bazen de standart fiyatlara bu hizmeti alabilecektir. Yapmanız gereken tek şey var o da bize aracınızla ilgili bilgileri eksiksiz bir şekilde ulaştırmanızdır.

Kasko Değer Listesi Sorgulama

Kasko değer listesi sorgulaması için internet üzerinden online hizmet veren adresler tercih edilebilir ya da bizimle iletişime geçerek fiyat teklifinizi alabilirsiniz. 

29 Ocak 2020
635 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al