Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Konu sağlık olduğu zaman hepimizin hassas olduğunu ve olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bunun içinde sağlığınız söz konusu olsun ya da olmasın mutlaka buna öncelik vermeli ve bunun içinde tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmalısınız. Sağlık sigortalarına genel olarak baktığımız zaman sistemin birbirine benzer olduğunu söylemek mümkün bunun içinde insanlar genelde özel sağlık sigortası ile tamamlayıcı sağlık sigortasını birbirine karıştırırlar. Evet bun iki sigorta birbirine teknik anlamda benzer ancak sağladığı faydalar birbirinden farklıdır. Bunun için de sağlık sigortası yaptırmadan önce bilmeniz gereken nokta sizin en çok neye ihtiyacınızın olacağının tespitidir. Tamamlayıcı sağlık sigortasında sistem farklı bir şekilde ilerliyor. Aşağıda ise bir tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınız zaman nasıl bir hizmet alabileceğinize yönelik açıklama yapalım istedik. Bilmeniz gereken en önemli konu özel sağlık sigortası yaptırdığınızda özel hastaneye gittiğiniz zaman herhangi bir ek ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz. İşin maddi boyutuna baktıktan sonra alacağınız hizmetin çeşitlerine bakalım.

Ayakta ve yatarak tedavi

Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti alırken karşınıza iki seçenek çıkacak. Bunlardan birisi ayakta tedavi ikincisi ise yatarak tedavidir. bu her iki sigortanın ortak faydası ise hastaneye gittiğiniz zaman özel bir konfora sahip olabileceğiniz gibi tedavi masraflarını da düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Ancak bu hizmetten yararlanabilmeniz için mutlaka SGK’nızın da olması gerekiyor.

Başlıkta da belirttiğimiz üzere ayakta ya da yatarak tedavilerde bu sigorta size destek sunuyor. Ancak yatarak tedavinin kapsamı biraz daha geniş denilebilir. Bunun içinde yatarak tedavi teminatını almanız gerekiyor. Tamamlayıcı sağlık sigortasını burada iki türlü değerlendirebiliriz. Ayakta tedaviler ve de yatarak tedavi için ek teminatlar.

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası sizin için en uygun poliçeleri sunacaktır. bunun içine özel bir hastaneye gittiğiniz de konforu sonuna kadar hissedebilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortasında ödemiş olduğunuz küçük ücretler sonrasında ise yüksek özel hastane ücretleri ödemek durumunda kalmazsınız. Sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu özel hastanelerden bu hizmeti alabilirsiniz. Ankara için konuşacak olursak bugün beş yıldızlı otelleri aratmayan konfora sahip özel hastaneler vardır.

26 Şubat 2019
173 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al