Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Kasko Araç Sahibini Nasıl Korur?

Kasko Araç Sahibini Nasıl Korur?

Kasko sigortasının aracı güvence altına alan bir sigorta türü olduğunu defalarca belirttik ancak bu haberimizde farklı bir gündemden bahsetmenin de faydalı olduğunu düşünüyorum. Bahsedeceğimiz husus kasko sadece aracınızdaki zararı değil aynı zamanda aracın sahibini de koruduğunun altını çizelim.

Aşağıda kaskonun araç sahibini nasıl koruyacağı maddeler halinde belirtilmiştir.

  • Kasko arabanızın başına gelen zararları güvence altına alır. Bu zararlar hem kazadan dolayı meydana gelenler hem de çevresel faktörler olabilir.
  • Kaskonun ana ve ek teminatları vardır. Ana teminatları içinde çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlıktan kaynaklanan hasarlar vardır. Ek teminatlarda ise, doğal afetler, halk hareketleri, kemirgen hayvanlar, terör gibi sebeplerden dolayı yaşanan hasar vardır.
  • Sigorta yaptırırken istediğiniz ek teminatları almanız mümkündür. Her teminatın primleri vardır. Bu nedenle ihtiyacınız olan teminatları satın almanız ödeyeceğiniz sigorta fiyatını da olumlu anlamda etkileyecektir.
  • Hazırlanan poliçeniz adresinize ücretsiz olarak ulaştırılır.
  • Hasar durumunda 7/24 destek alırsınız.

Konu araç sürmek olduğunda riskleri önlemeniz belki zor olabilir. Çünkü yukarıda saydığımız gibi siz belli kurallara dikkat etseniz de karşınızdaki sürücüler etmeyebilir. Bu durumda aracınız hasar aldığı için maddi açıdan zor durumda kalacaksınız. Belki de hala arabanızın kredisini öderken bu zararları da ödemek zorunda kalacak bu nedenle de maddi manevi olarak zor durumda kalacaksınız. İşte bu noktada kasko yaptırmak imdadınıza yetişiyor. Kasko araç sahibini maddi açıdan koruyor. Evet, belki küçük primler ödüyorsunuz ama daha büyük masraflardan da bu sayede kurtuluyorsunuz.

Kasko sigortası fiyatları Ankara

Her sürücünün yola çıkmadan önce ruhen ve bedenen buna hazır olması gerekiyor. Sürücünün uykusuz olmaması, iyi dinlenmiş ve kafasını bir şeyi takmadan dikkatini sadece yola verecek şekilde davranması gerekir. Aksi durumda hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmış olur. En küçük risk bile aracınıza zarar verir şekilde geri dönüş yaratır.

Siz, siz olun kesinlikle ve kesinlikle işinizi yarım bırakmayın ve eğer ki yola çıkmışsanız mutlaka o yolculuğun kıymetini ve değerini bilin. Kaskonuz sizi yolculuk esnasında güvenli bir şekilde adresinize kadar ulaştıracaktır.

19 Şubat 2020
86 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al