Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

İş Yeri Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

İş Yeri Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Her sigortada olduğu gibi iş yeri sigortasında da bir takım şartlar vardır. Bu şartlar genel ve özel olarak iki şekilde değerlendirilebilir. Genel şartlar her sigorta firmasında aynıdır ve değişmez. İş yeriniz için sigorta yaptırdığınızda hangi bir firma olursa olsun size aynı hakları tanımak zorundadır. Özel şartlarda ise sizin isteyeceğiniz ek teminatlarla güvencenizi daha fazla artırmaya yardımcı olacaktır. Sizin yaptırdığınız sigortanın ne anlama geldiğini bilmeniz aslında işinizi daha da fazla kolaylaştıracaktır. Çünkü belki yıllarca didindiniz kendi işinizi kurdunuz belki de babanızın size bıraktığı bir iş. Ancak sonuç ne olursa olsun işyeri sigortanızı yaptırdığınızda olası risklere karşı işinizi güvenceye almış olacak ve sorunun yaşanması halinde maddi olarak kaybınız karşılanacağından dolayı bu kayıp sonrasında toparlanabilme çok daha hızlı olacaktır.

İşyeri sigortası hazırlanırken nasıl bir hizmet aldığınız poliçenizin üzerinde yazılı olacaktır. Bunun için önceliğiniz poliçenizin detaylarını okumaktır. Ancak bu sayede güvence kapsamının ne olduğunu bilir ve olası risk durumunda da ona göre hareket edebilirsiniz. İşyeri sigortasının gereksiz olduğunu asla düşünmeyin. Belki de yıllarca yaptırmazsınız ancak bu sefer olan size olur. Bu nedenle iş yeri sigortası her iş yeri sahibi için olmazsa olmazlardan olmalıdır. 

İş yeri sigortası fiyat teklifi Ankara

İş Yeri Sigortasının Faydaları Nelerdir?

İşyeri sigortası yaptırdıktan sonra bir takım avantajlarda sizi bekliyor olacak. Aşağıda bu avantajları kısaca belirtelim istedik.

İş yerinizde bulunan mal varlıklarınızın korunduğu gibi tesisat, elektrik, cam ve anahtar işlerinizle ilgili de 7/24 asistans hizmetlerinden faydalanma şansınız da bulunacaktır.

Çalışanlarınızın emniyeti suistimalinde yaşayacağınız zararları temin eder. İş yerinizi doğal afetlere karşı koruyan sigorta, herhangi bir felakette alacağınız maddi ve manevi hasarları karşılayarak mal kaybı yaşamanızı önler. İş yeri sigortası teminatlarının her biri yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı güvende olmanızı sağlar. 

En uygun fiyatlara iş yeri sigorta teklifleri almak ve Hksigorta.com ile sigorta şirketleri arasından teklif alabilir ve sigortanızı yaptırabilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler dahilinde kısa bir süre içerisinde geri dönüş alıp, iş yerinizi hemen güvence altına alabilirsiniz. Ek hizmetler ve geniş kapsamlı teminatlar ile poliçenizi düzenletebilir, tüm bu işlemleri uygun ücretler ödeyerek gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz.

15 Şubat 2020
113 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al