Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Hasar Kaydı Sorgulaması

Hasar Kaydı Sorgulaması

Yeni bir otomobil alacaksanız ve aldığınız otomobil ikinci el ise bu durumda merak edilen konu bu aracın daha öncesinde bir hasarının olup olmadığı hususundadır. Özellikle yeni araç için yüzbinlerce lira harcayacaksanız bu durumda aracın geçmişi ile ilgili bilgilere mutlaka eksiksiz ve hatasız bir şekilde sahip olmanız gerekiyor. Yeni araçların donanım bakımından bilgisayarlı sistemlerden oluştuğunu da göz önünde bulunduracak olursak burada sıradan bir usta yerine bu işin detayıyla ilgilenen profesyonellerden yardım almak en doğru tercih olacaktır. Buraya kadar ise sizinde kendinizce yapmanız gereken bazı hususların olduğunu bilmeniz gerekiyor. Örneğin hasar kaydı sorgulamasından bahsedebiliriz. Hasar kaydı otomobilin geçmişinde herhangi bir kazasının olup olmadığı eğer ki varsa ne kadarlık bir kaza ve değişen parçalar hakkında size ön bilgi sunabilecek olan bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesi sonrasında geliştirilen bu sistemlere cep telefonları sayesinde erişim sağlanabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden size verilecek olan numaraya hasar kaydı sorgulaması yaparsanız araç hakkında detaylı bilgilere de sahip olabiliyorsunuz.

Sistemin en önemli avantajı size zaman kaybettirmemesidir. Ancak sadece zaman kaybı değil aynı zamanda paranızı da sokağa atmaktan kurtulmuş oluyorsunuz. Çünkü birçok insan araç alırken yaptıkları hata nedeniyle araçlarını zararına satmak ya da satın aldıktan sonra bir suru para harcamak zorunda kalıyorlar. Yeni ve ikinci el bir araç alımın bir şans olduğunu söylemek mümkün çünkü çok iyi bildiğiniz bir aracı satın aldığınızda eski sahibinde çıkmayan tüm masraflar sizde çıkabilir. Ancak şansınızı en iyi dereceye çıkarabilmekte elbette sizin elinizdedir. Bunun için önce siz önleminizi almanız gerekiyor. Araç hasar kaydı sorgulamanın önemi de işte bu noktada ortaya çıkıyor.

Eğer ikinci el bir araç almayı planlıyorsanız o zaman size tavsiyemiz mutlaka tramer sorgulamasını yaparak araç almalısınız. Araç hasar kaydı sorgulaması ikinci el araçlar için yapılan bir uygulamadır. İster plakanızdan isterseniz şasenizden sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Değişmiş Olan Parçanın Tespiti

Tramer sorgulaması hizmetiyle birlikte araç üzerinde değişen bir parçanın olup olmadığını rahatlıkla tespit edebilirsiniz.  7/24 yapacağınız sorgulama işlemiyle birlikte alacağınız araç hakkında kafanızda soru işareti olmayacaktır.

20 Ocak 2020
143 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al