Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Seçilir?

En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Seçilir?

İnsan sağlığı hiçbir zaman hafife alınmamalı ve alınamaz. Bu kendiniz için olduğu kadar aileniz içinde önemli bir konu. Çünkü sağlığınıza dikkat etmediğiniz sürece başınıza gelebileceklerin sonucunu da asla kestiremezsiniz. Eğer ki tedbirinizi almazsanız o zaman yaşanacak olan sürece de hazır olmak zorundasınız.  Ancak bunlarla yüzleşmemek istiyorsanız o zaman sağlığınızı da ön plana çıkarmak zorundasınız. Peki, sağlığım için ne yapabilirim her zaman sağlıklı olamam ya dediğinizi duyar gibiyiz bu durumda ne yapabilirsiniz? Hemen açıklayalım sağlığınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız mutlaka Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak zorundasınız. Çünkü bu sayede olası bir sağlık problemi yaşamanız durumunda kendinizi güvenceye almış olacaksınız.  Bu konuya daha da açıklık getirmek amacıyla isterseniz konuyu biraz daha irdeleyelim.

 Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Özel bir hastaneye tedavi için gittiğiniz zaman SGK’lı olsanız bile belli bir ücret ödemek durumundasınız. Çünkü SGK özel hastanelerde belli bir rakamda ödeme yapıyor. Bunun için siz muayene ve tedavi sürecinizde herhangi bir şekilde para ödemeden konforlu bir şekilde hizmet alabilmek istiyorsanız Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası sizi tüm bu masraflardan kurtaracak. Eğer ki tamamlayıcı sağlık sigortanız yoksa bu durumda alacağınız tedavinin boyutuna göre de fark ücreti ödemek zorunda kalacaksınız.

“Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz.” 

Ülkemizde sağlık sigortaları konusunda sürekli olarak bir yanlış bilgilendirme var. Bunun içinde bu sigortayı yaptırmak isteyen kişiler çelişkide kalıyor ve tedirgin oluyorlar. Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetini almadan önce ise kafanızda soru işaretlerini atabilmek için detaylı bir araştırma yapmak ve bilgi almak gerekiyor. Bu sayede kafanızdaki soru işaretleri de ortadan kaldırılmış olacaktır. Kafa karıştıran şey ise hizmetlerin çeşitliliği ve buna göre de yararlanacağınız konforun şartlarının değişmesi.

Biz HK Güvence olarak daha önce sağlık sigortası yaptırmamış ve yaptırmayı düşünüyorsanız tavsiye ediyoruz.

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Seçilir?

  • Tamamlayıcı sağlık sigortanızı seçerken bu konuda deneyimli ve uzman bir ekipten destek almanız gerekir. Bunun için firmamız size bu konuda yardımcı olacaktır.
  • Seçeceğiniz sigortanızın şartlarını iyi araştırmalısınız ve sizin için en uygun olanı bulmalısınız.
  • Daha önceki geçirmiş olduğunuz tüm hastalıklarınızın kapsam dışında kaldığını amacının da başınıza gelebilecek bir hastalığın tedavisini karşılamak olduğunu unutmayın. Bunun içinde biz her zaman vakit kaybedilmeden başlatılmasını tavsiye ediyoruz.
  •  Ayakta ve yatarak olmak üzere iki teminat vardır.
  • Anlaşması olan hastane seçeneklerini kontrol etmelisiniz.
  • Tüm aileye yapılan sigorta seçeneğinde indirimler olacaktır.
19 Şubat 2019
194 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al