Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Doğa Sigorta Corona Tedavisini Karşılıyor

Doğa Sigorta Corona Tedavisini Karşılıyor

Corona virüsü dünya ve Türkiye’de hızlı bir şekilde yayılmaya devam ederken Türkiye’de virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 200’ün üzerine çıktı. Salgının yayılmaya başladığı ilk dönemlerde bir iki kişi hayatını kaybederken son haftada 40-45’lere kadar vaka sayısının çoğalması insanları endişeye sürüklerken doğa sigorta yaptığı yenilikle sigortalılarının yanında olduğunu açıkladı. Bu yenilik ise tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında corona tedavisi gören hastaların ücretsiz olarak hastanelerden faydalanmasını kapsıyor.

Doğa sigorta kendisi ile çalışan acentelere gönderdiği mesajda şu ifadelere yer verdi.

“Değerli İş Ortaklarımız,

Dünya ülkeleriyle birlikte ülkemizi de etkisi altına COVID 19 salgınıyla birlikte, SAĞLIK olgusu hayatımızdaki önemini bir kez daha bizlere hatırlatmış bulunmaktadır.

Yaşadığımız bu olağanüstü dönemde, Şirketimizin sizlere dolayısıyla da sigortalılarımıza her anlamda destekleri devam etmektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında salgın hastalıklar poliçe teminatı kapsamı dışında olmasına rağmen, bu olağanüstü dönemde Şirketimiz, anlaşmalı olduğumuz hastanelerde COVID 19 tedavisi ile sınırlı olmak üzere ortaya çıkacak fark ücretleriyle tedavi giderlerini istisnai olarak salgın süresince mevcut teminat limitleri dahilinde jest uygulaması kapsamında karşılama kararı almıştır.

Sizlerin yaşamış olduğu iş kayıplarına olumlu etkisi olacağına inandığımız uygulamamızla sigortalılarımızın da hızlı bir şekilde sağlık hizmeti alarak mağduriyetlerini giderebileceğimizi düşünmekteyiz.

Ancak, bu uygulamamızla birlikte; yeni iş sağlık sigortalarında rahatsızlık poliçe başlangıç tarihinden önce ise poliçe kapsamı dışında olacağını önemle belirtmek isteriz.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı güzel günler dileriz.”

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi

Yukarıda da belirtilmiş olan mesaj kapsamında Doğa sigortadan tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti alan sigortalılar özel hastanede istedikleri gibi ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Bu hastalığın tedavisinin özellikle belli bir yaştan sonra ciddi bir sorun olduğu göz önünde bulundurulduğunda sağlık sigortası yaptırmış olmanın da aslında ne kadar faydalı olduğunu bize gösteriyor.

Hksigorta olarak ülkemizde ve dünyada yaşanan bu elzem olaydan ötürü corona virüsüyle baş etmek durumunda kalan hastalarımıza acil şifalar dilerken hastalık nedeniyle hayatlarını kaybetmiş olanlara da Allah’tan rahmet diliyoruz.

Unutmamak gerekiyor ki sağlığımız için alacağımız tedbirler her şeyin üzerinde bunun için olası bir bulaşma ihtimaline karşın tamamlayıcı sağlık sigortası mutlaka önemsenmelidir.

02 Nisan 2020
76 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al