Dijital Kasko Sigortası Nasıl Yapılır?

Dijital Kasko Sigortası Nasıl Yapılır?

Sigorta firmaları özellikle bankalar sigortacılık hizmetinde sürekli olarak kendilerini geliştirip rakipleri arasında bir adım daha ön planda olmak istiyorlar. Bunun içinde sigortada şu an teknik anlamda en son yapılan şey oturduğunuz yerden dijital kasko sigortası almaktır. Yani sanal sigorta olarak da bilinen bu durumun bir sigorta şirketine gitmenizi gerektiren yanı yoktur. Bunun için elinizdeki akıllı cihazlarınızdan internet üzerinden hksigorta.com adresine giriş yaptığınız zaman nerede olursanız olun kasko, trafik sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası teklifinizi alabilirsiniz. Bu teklifi evden ya da işten alabildiğiniz gibi piyasanın da altında yapmanız mümkün.

Bu sistem teknolojinin gelişimiyle birlikte giderek de yayılıyor ve insanlar artık sigortasını internetten yaptırarak zamanlarını kendileri için daha değerli hale getirebiliyorlar. Dijital kasko sigortası hizmeti alınırken yukarıda bahsetmiş olduğumuz site adresimize giriş yapıyor ve yukarıdaki menüler bölümünden kasko olanı seçiyorsunuz. Bu sayede ilk adımı başarılı bir şekilde tamamlamış oluyorsunuz. Bu işlem sonrasında yapmanız gereken ise ekrana gelen formu başarılı bir şekilde doldurmaktır. Dijital kasko sigortasında da ek indirimler kazanabilmeniz söz konusu. Hasarsızlık indiriminizin yanı sıra aynı zamanda meslek grubunuza göre de indirim hakkı kazanabilme imkanınız var. Ödeme konusunda da taksit seçeneğinin olması aracınızı kaskolatırken uygun ödeme imkanı elde etmenize neden olabiliyor.

Kasko teklifi al

Dijital Kasko Sigortasının Avantajları

  • Dijital Kasko Sigortası ile kasko poliçenizi ihtiyacınıza göre oluşturup kişiselleştirebilirsiniz.
  • Ayrıca mensubu olduğunuz meslek grubuna göre size özel indirimlerden faydalanabilir, ek sürücü bildirimiyle sürücü indiriminden yararlanabilirsiniz.
  • Poliçe priminizi kredi kartlarınızdan 3–6–9 taksitte ödeyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin

Detaylı bilgi için Müşteri İletişim numaralarımızdan 7/24 bizi arayabilir ya da form göndererek fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Kasko sigortası aracınızda mutlaka olması gereken bir güvencedir. Çünkü kasko sigortasına ödeyeceğiniz ücret olası bir kaza yapmanız halinde ödeyeceğiniz ücretten çok daha azdır. Özellikle yüksek model veya sıfır bir araca sahipseniz bu durumda ikinci plana atmamanız bir zorunluluktur. Sigorta insanı ve bütçeyi esasına almış olan bir güvence türüdür. Bunun için ihmal edilmemesi gerekir.

27 Mayıs 2020
490 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al