Cep Telefonu İçin Hangi Banka Kredi Veriyor?

Cep Telefonu İçin Hangi Banka Kredi Veriyor?

Devlet insanların bilinçsiz bir şekilde hareket etmesinin önüne geçmek adına BDDK’yı görevlendirerek yeni bir düzenleme yaptı. Buna göre artık cep telefonları kredi kartına taksitle alınmıyor. Bu bilinçsizce yapılan harcama beraberinde insanların ödeme güçlüğü çekmesine ve dolayısıyla sıkıntıya girmesine neden oluyordu. Ancak insanların da cep telefonu alabilecek toplu bir paralarının ellerinde olmaması durumunda bu durumu nasıl gözden geçirebileceğini düşünmek zorunda kalıyorlar. Bunun için alternatif yöntemler arasında bulunan kredi seçeneği de bankaları harekete geçirmiş durumda. Neredeyse tüm bankalar bazı firmalarla anlaşmaya giderek kolay yoldan kredi verip insanların taksitle cep telefonu almalarını sağlıyor. Bu yazımızda size cep telefonu için hangi banka kredi veriyor? Bunu anlatalım istedik. Çünkü çoğu kişi cep telefonunu taksitle nasıl alacaklarını da bilmiyor.

Makalemizin devamında size cep telefonu için hangi banka kredi veriyor? Sorusunun yanıtı olarak 5 tane bankadan bahsedeceğiz ve bu bankalardan kredi alabilmek için ne yapmanız gerekiyor bunlar kısaca sizinle paylaşılacak. Cep telefonu alırken unutulmaması gereken taksit sayısı ne kadar uzun olursa ödeyeceğiniz geri tutar ise o kadar fazla olacaktır.

Ankara kasko sigortası teklifi al

Cep Telefonu Almak İçin Kredi Veren 5 Banka

Cep telefonu için hangi banka kredi veriyor? Sorusunun yanıtı olarak aşağıda sizlere 5 tane bankadan bahsetmek istiyorum ve bu bankaların aylık ödemeleri ve masrafları şu şekilde belirlenmiştir.

BURGAN BANK:

Burgan bank müşterilerine %1,22 faiz oranıyla cep telefonu kredisi sunuyor. Toplamda 2 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunan banka masraflar içinde 10 TL’lik bir fark ücreti alıyor. Ancak geri ödemede de bankanın faiz oranı taksit sayısına göre değişebiliyor.

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI:

Türkiye vakıflar bankası müşterilerine ihtiyaç kredisi dahilinde %1,27 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Bu bankada da geri ödemede toplam ödeyeceğiniz miktar cep telefonunun fiyatına ve taksitine göre değişiklik gösteriyor.

ENPARA.COM:

İnternet bankacılığı olarak bilinen banka % 1,27 faiz oranıyla cep telefonu kredisi veriyor. Enpara’nın avantajlarından bir tanesi de hiçbir şekilde masraf almamasından kaynaklanıyor.

CEPTETEB:

CepteTEB’de kredi sunarken dosya masrafı almayan bankalar arasında yer alıyor. Ancak bankanın faiz oranı biraz daha yüksektir. Banka %1,30’dan başlayan geri ödeme imkanı sunuyor. 

AKBANK:

Son olarak ise Akbank’tan bahsedelim 1,39 faiz oranıyla kredi veren bankanın 10 TL’lik bir dosya masrafı bulunuyor.

04 Temmuz 2020
377 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al