Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Banka maaş kartı gelmeyenlerin tüm bankalar için yapacağı şey aynıdır. İnsanların artık maaşları bankalar üzerinden almış olduklarını biliyoruz. Buradaki amaç ise vergi kaybının önlenmesidir. Dolayısıyla bunun iyi bir gelişme olduğunu söylemek mümkün ancak bunun bir takım sıkıntılarının da olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin yeni bir işe girdiniz maaş kartınız için başvurdunuz ancak bu başvuru sonrasında maaşınız yatmış olmasına rağmen banka kartınız elinize ulaşmadı. Bu da demek oluyor ki ya bankaya gidip sıra bekleyeceksiniz ve bu şekilde paranızı alacaksınız ya da banka kartınızın durumu nedir onu öğreneceksiniz.

Banka kartı gelmeyen birisinin bilmesi gereken şey kartlarının kendilerine 1  hafta ile 10 gün arasında ulaşması gerektiğidir. Banka bu süre sonunda kargoya kartınızı teslim eder ve kargo şirketi dağıtımı gerçekleştirir. Kargo görevlisi kartı verirken mutlaka kişiye özel imza almak durumundadır aksi takdirde kartın teslimi yapılmaz. Sizin olmamanız durumunda da birinci derece de yakınınıza kimlik kartına istinaden teslim edilebilir.  Fakat kurye kartı verecek kimseyi bulamadığında tekrar kartı şubeye teslim edecektir. Bu kez banka kartınızı uzun bir süre tutmak zorundadır.

Fakat tüm bunlar olmadıysa bu kez bankanızı arayarak kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz. Banka yetkilileri size kartınızın son durumu hakkında bilgi vereceklerdir. Banka kartının geç ulaşması genelde kurye şirketinden kaynaklanır. Bu da adres değişikliği ya da adreste bulunamayan müşteri ile ilgili bir durum olacaktır.

Kredi Kartıyla Kasko Sigortası Yaptırılır mı?

Kredi kartına karko sigortası yaptırılabiliyor. Bankalar müşterilerine daha konforlu hizmet sağlayabilmek adına sürekli olarak kendilerini yeniliyor ve hizmetlerini çeşitlendiriyor. Verilen bu hizmetler arasında taksit imkanı da var. Sigorta şirketleri anlaşmalı olan bankalarla kasko sigortası yapılırken taksit imkanı sağlayabiliyor. Sigortada taksit sayısı 6 ya da 9’ a kadar çıkabiliyor. Hksigorta.com’dan alacağınız taksitli kasko sigortasıyla otomobilinizi guvenceye alabilir ve olası kaza sonrasında ekstra ödeme yapmadan aracınızın tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Hksigorta taksitli Ankara kasko sigortası hizmetiyle ödemelerde elinizin rahatlamasını sağlarken aracınızın da güvende olmasına imkan tanıyacaktır. Sizde aracınızın modeline ve motor gucune bağlı olarak kasko sigortanızı yaptırabilirsiniz.

18 Temmuz 2020
446 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al