Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL
Fiat Kasko Sigortası

Sigorta firmaları birbiri arasında rekabet yürütürken daima en hızlısı ve en iyisi olmak için yarışıyorlar. Allianz sigorta ise Türkiye’de 25 yıllık deneyimle hareket ederek her koşulda sigortalılarının yanında olmaya çalışıyor. Fiat marka aracınız varsa Allianz sigorta geliştirdiği teminatla aracınızı tüm olası risklere karşı koruyor. 

Neden Fiat Kasko Sigortası?

Kasko otomobilinizin başına gelebilecek herhangi bir tehlikede devreye giriyor. Çarpma, çarpılma, yanma ve benzer durumlarda devreye girerek aracınızdaki hasarların karşılanmasını sağlıyor. Bir anlamda sürücünün kendisini güvende hissedebilmesi için tam koruma sağlıyor.

Yeni aldığınız aracınız trafiğe ilk çıktığı andan itibaren 1 yıllık sure içerisinde yaşanabilecek her turlu hasarda devreye giriyor. Aracınız eğer tamir edilemeyecek düzeyde hasar almışsa bu durumda aracınızın bedeli peşin olarak karşılanıyor. 

Kasko poliçenizin ön yüzünde belirtilmiş olan hasarlarla ilişkin olarak piyasadaki değerinden gösterilmiş olan araç ve standart aksesuarlar, hasar durumunda, hasar tarihindeki piyasa değerine göre eksiksiz ödenir. Aracın standardının dışında eklenen aksesuarlarsa yıllık %20 artışa tabidir. Eğer aracınıza kısmi bir zarar gelmişse bu durumda sigorta bedelinde eksilme olmaz. Terör, sel / su ve deprem teminatı dahildir. Muafiyet uygulanmaz.

Kasko fiyatları Ankara

Fiat Kasko Ne gibi hizmetler sunuyor?

Yardım Hizmeti

Bu hizmet bünyesindeki teknik ve tıbbi teminatlar, Fiat Kasko Sigortası kapsamındadır. Teknik teminatlar, aracın çekilmesi, vinçle kurtarılması, aracın nakli, emanet ve muhafazası, profesyonel sürücü sağlanması, yedek parçaların gönderilmesinden oluşur.

Teminatlar, aracın kullanılamayışı nedeniyle söz konusu olan konaklama masraflarının karşılanmasından, daimi ikametgâha seyahat veya geri dönüş seyahatinden oluşur.

Tıbbi teminatlarsa yaralanma veya hastalık durumunda nakil veya geri dönüş seyahati, eşlik edenlerin nakli, refakatçi gönderilmesi ve acil mesajların iletilmesinden oluşur.

Sigortalının seyahati sırasında, Allianz Çözüm Hattı tarafından mevcut tüm kaynakların araştırılmasıyla; yol durumu bilgisi, trafik ve kara yolları bilgisi, tarifeli seferler hareket ve ücret bilgisi yetkili servis bilgisini öğrenebilirsiniz. Allianz çözüm hattı seyahatiniz sırasında otel ve restoran bilgilerini almanızı ve rezervasyon işlemini yaptırmanız gerekir.

Kiralık Araç Hizmeti

Allianz yardım Hizmetine başvurmak ön koşuluyla aracın trafikte seyredemeyecek şekilde hasar gördüğü kazalarda, Allianz yardım hizmeti tarafından aracın servise çekilmesi sağlanır ve araç onarımının servise teslimini takip eden 24 saat içerisinde giderilememesi durumunda yılda en fazla 2 kez ve yıllık 7 gün olmak üzere kiralık araç hizmeti verilir.

14 Mart 2020
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al